Меню сайта
Форма вхіда
Міні чат
ХТО НА ФОРУМІ?
Сегодня были:
{IF}
ТОП ФОРУМОВ
{ENDIF}{IF}
Фотоальбоми
{ENDIF} {IF}
Сервисы
{ENDIF} {IF}
Пошук на форумі
 
{ENDIF} {IF}
-----
{ENDIF}
ВОВЧ@НСЬК Нд, 03-03-2024, 18:34
Вітаю Вас Гость | RSS
Кто автор?
 

[Нові дописи · Участники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Vint-Volchansk, terabyte, terabyt  
Форуми » ВОВЧАНСЬК: повсякденності/повседневності » КОММЕРЦИЯ » Пекти з конвекцією (Пекти з конвекцією)
Пекти з конвекцією
viktoriakropova85 Дата: Пн, 05-02-2024, 23:13 | Допис # 1
Рядовой
Україна
Група: Користувачі
Дописи: 36
Статус: Offline
Обладнання для ресторанів включає різноманітні пристрої, які потрібні для ефективного функціонування кухні та обслуговування відвідувачів. Ось кілька типів обладнання та їх призначення:
1. Пароконвектомат. Пароконвектомат для приготування страв – це професійне кулінарне обладнання, що поєднує можливості приготування страв парою і з використанням конвекції. Він призначений для приготування різних страв методом комбінованого повітряно-парового впливу. Пристрої знаходять широке застосування в ресторанному та великооб'ємному кулінарному виробництві, дозволяючи домагатися рівномірного приготування страв, зберігаючи їх вологість та поживні властивості.
2. Конвекційна піч. Пекти з конвекцією https://np.com.ua/product....kczijni – це піч, що працює на основі конвекційного принципу для рівномірного прогріву та приготування їжі. Вона оснащена вентилятором, який забезпечує циркуляцію гарячого повітря всередині камери. Це гарантує рівномірне приготування страв та досягнення ідеальної золотистості.
3. Піца пекти. Піца-піч – пристрій, призначений спеціально для запікання піци. Це може бути газова, електрична або дров'яна, забезпечуючи необхідну температуру для швидкого та рівномірного запікання тіста та інгредієнтів.
4. Плита з індукційною технологією. Індукційна плита ґрунтується на електромагнітних полях для нагрівання. Професійні моделі розроблені для інтенсивної експлуатації на кухні, забезпечуючи швидке та точне нагрівання посуду.
5. Гриль із притискною функцією. Гриль з притискною функцією – це прилад для гарячої обробки продуктів з обох боків. До його складу входять верхні та нижні гриль-пластини, які гарантують рівномірний тиск на продукт, створюючи апетитну кірку та прискорюючи процес приготування.
6. Сувід. Сувід – метод приготування їжі за низьких температур, який передбачає тривале перебування продукту у воді при постійній температурі. Таким чином досягається рівномірне прогрівання та збереження вологості, що робить страви неймовірно ніжними.
7. Розстоювальна шафа. Розстоювальна шафа призначена для процесу вистоювання перед приготуванням. Шафа створює необхідні умови для підйому тесту, забезпечуючи йому необхідний час та тепло для отримання необхідної структури та смакових якостей.
8. Професійні газові кухонні плити. Плити з газовим обладнанням необхідні для професійного використання на кухні. Вони забезпечують акуратне регулювання теплового режиму та дають можливість готувати різні страви одночасно на різних конфорках.
При цьому важливо виділити, що ви маєте можливість вибрати обладнання з групи електрокип'ятильників, а зробити це можна за посиланням на ресурсі офіційного імпортера товарів такого призначення в нашій країні.
 
Форуми » ВОВЧАНСЬК: повсякденності/повседневності » КОММЕРЦИЯ » Пекти з конвекцією (Пекти з конвекцією)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright "Bank e-Day" © 2024