Коммерция: Продам прибор нормализации артериального давления
Рекомендую отказаться от медикаментов! Продам прибор нормализации артериального давления.Уникальный прибор для тех кого беспокоит давление, обладает высокой терапевтической эффективностью и может быть использован в еще более широких масштабах в качестве нетравмирующего,не вызывающего каких-либо побочных осложнений немедикаментозного средства.Прибор номинировался на Нобелевскую премию в 2008г. тел. для справок: 050-779-14-42; 093-019-00-22 Читать далее...
В середні віки в нашому краї було Дике поле. Люди не могли селитися із-за набігів татар, половців, печенігів, хазар. З 1635 по 1658 рік на степовій окраїні Росії почалося будівництво- Бєлгородської лінії укріплень- Бєлгородської межі. З цього укріплення бере свій початок перше село нашої місцевості - Бочкове. Є 2 версії походження його назви- від людей ,що робили діжки (бочки) і від військового на прізвище Бочков - це прізвище і зараз поширене. Село було вільне, в 1752 році була побудована церква. Селилися вихідці з Курської області- росіяни. І зараз там переважають прізвища- Купін, Соловйов, Неронов, Уваров, Безменов, Маслов, Карапутін. Коли в Бочкові селитися було ніде стали переселятися за річку- так виникло село Зарєчка в середині XIX cтоліття.На початку XX його перейменували в Караїчне-від дерева карайчик- берест (вяз). Тут теж переважають російські прізвища- Ліхачов, Сабельников, Тіняев, Пугачов, Ваулін, Кулагін, а також ті що і в Бочковому. Село Волохівка має більш ніж 300 річну історію. Якщо Бочкове і Караїчне були селами вільними, то Волохівка була кріпацькою, на початку XVIII століття за добру службу, Петро 1 подарував землі молдавському князю Дмитру Кантемиру. А так як він був родом із Валахії (є такий зараз в Румунії регіон в пониззі Дунаю)- так називалася Молдова-то і село назвав Волохівкою.А селилися кріпаки з Черкаської області.І зараз тут переважають прізвища- Мірошніченко, Данченко, Ляшенко, Третяк, Бихун, Черниченко, Вакуленко.
62520, Харківська обл., Вовчанський р-н, с.Волохівка, вул.Колокольцова,44 , тел. 9-63-17
В окрестностях обнаружено поселение скифского времени и могильник салтовской культуры.
Сохранился усадебный дом помещика.
Село возникло в XYII веке в связи с переселением в долину реки жителей Курской губернии. Крестьяне и земли принадлежали помещику Федосееву, потом Шмитдту, а перед революцией 1917 года помещику Кизмееву.
Помещикам принадлежало более 2000 десяти земли, зажиточным крестьянам – до 300, бедным – до 100. Во время революции 1905 года крестьяне сожгли помещичьи усадьбы, помещения.
Советская власть установлена в 1918 году. В 1921 году создана коммуна «Красная заря», в 1929 году – артель «Колос», переименованная в 1935 году в колхоз имени Серго.
В 1959 году три колхоза, расположенные в селах Караичное, Волоховка и Бочковое объединились в колхоз имени Энгельса, который имел 4389 га угодий, 67,4 га садов, сенокосов и пастбищ – 425,3 га, лесов и кустарников – 84,6 га.
Поголовье скота на 100 га угодий составляло 59,7, коров – 16,9, свиней – 31,3, овец –32,6, птицы –39,2.
Построены две восьмилетние школы, 3 клуба, ФАПы, детский сад.