Меню сайта
Форма вхіда
Пошук
ТОП матеріалів
Найпопулярніші
Найкоментованіші
Найкращі
Найновіші
Рекомендуємо прочитати
Инфо, цифры, факты: Поиск
Коммерция: Продам прибор нормализации артериального давления
Рекомендую отказаться от медикаментов! Продам прибор нормализации артериального давления.Уникальный прибор для тех кого беспокоит давление, обладает высокой терапевтической эффективностью и может быть использован в еще более широких масштабах в качестве нетравмирующего,не вызывающего каких-либо побочных осложнений немедикаментозного средства.Прибор номинировался на Нобелевскую премию в 2008г.
тел. для справок: 050-779-14-42; 093-019-00-22 Читать далее...

Коммерция: Здоровье без врачей
ВОВЧ@НСЬК Нд, 03-03-2024, 17:37
Вітаю Вас Гость | RSS
Кто автор?  
 Публикации
Головна » Статті » Официоз

СТАРОСАЛТІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
До складу Старосалтівської територіальної громада входить чотири населених пункти, кожному з яких потрібна увага і піклування.

Наприкінці 2004 року до селища прийшов довгоочікуваний мешканцями природний газ, розпочалася активна робота селищної ради, населен: ня по газифікації помешкань, адміністративних споруд і таке інше. Триває вона І зараз. А в минулому році природний газ одержали у селі Метайлівка. Загалом до кінця року по цих двох населених пунктах планується газифікувати 20 вулиць, голубе паливо прийде додатково більш, ніж до 300 осель.
Однією із значимих справ цього року є відновлення мережі вуличного освітлення по селу, яка передбачає освітлення на протязі 30 з лишнім кілометрів. Для
цього потрібно було установити лічильники, здійснити рід інших робіт, щоб ліхтарі світили вночі. Завдяки спонсору - мецена-ту-харків'янину Д. Кутовому, який виділив для віднов-— лення освітлення близько 30 тисяч гривень, ця робота наближається до завершення, чим по-праву салтів'яни можуть пишатися: далеко не скрізь, навіть у більш великих містах України, діє нині вуличне освітлення.
Ще однією важливою справою соціально-еконо-мічного розвитку селища стало відновлення діяльності комунального підприємства. Натомість збанкрутілого Старосалті-вського ВУЖКГ створено КП „Старосалтівський комбінат житлово- комуналь-
них послуг". Він опікується віднині проблемами забезпечення селища питною водою, водовідведен-ням, санітарною очисткою, впорядкуванням території, утриманням житлового фонду.
А ще на території громади діє КП „Старосал-тівська аварійно-рятуваль-на водолазна служба", без якої, за словами се-
лищного голови А.Коваленка, взагалі неможливо нормальним чином організувати дозвілля численного загону відпочива ючих на мальовничих берегах водосховища.
Виконавши за 9 місяців поточного року бюджет селища на 101,4 відсотка, місцева рада ефективно використала наявні кошти для вирішення великих і малих проблем громади. Забезпечено роботу взимку кількох лікарських амбулаторій та ФАПів, дитячого дошкільного закладу „Барвінок", будинку культури, бібліотек.
А попереду у новообраного складу депутатів та селищного голови А.Коваленка справжнє море роботи, точок докладання зусиль для поліпшення справ -
більш, ніж досить. Погано, звичайно, що власний бюджет може гарантувати сьогодні лише частину фінансування проектів, але, працюючи зі спонсорами, можна додатково вирішити іншу частину проблем. Як доводить досвід, це сьогодні реальний шлях для творчо мислячих людей, яким населення довірило владу.


Категория: Официоз | Додав: volchansk (17-11-2006)
Переглядів: 1776 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | вхід ]
Категорії каталога
История--ххх [108]
Туризм [65]
Достопримечательности [53]
Творчество [33]
Инфо, цифры, факты [77]
справочники, информация
Известные земляки [22]
Волчанцы всех стран соединяйтесь! [14]
Прочее [25]
СОБЫТИЯ [5]
Официоз [54]
Информация официальных органов, пресс-релизы
WOLF-ZONA [3]
Верхний Салтов: Гений Места [70]
ОТДЫХ НА ПЕЧЕНЕЖСКОМ ВОДОХРАНИЛИЩЕ [98]
ИСТОРИЯ>>> [2]
Коммерция [4]
Реклама, прайсы, объявления
Міні-чат
Опитування
Как Вы нас нашли?

[ Результаты · Архив опросов ]

Всего ответов: 298
Друзі сайту

наша кнопка
Волчанск (Украина) - сайт земляков

Статистика

Онлайн всього: 1
Гості: 1
Користувачі: 0
Copyright "Bank e-Day" © 2024