Меню сайта
Форма вхіда
Пошук
ТОП матеріалів
Найпопулярніші
Найкоментованіші
Найкращі
Найновіші
Рекомендуємо прочитати
Коммерция: Продам прибор нормализации артериального давления
Рекомендую отказаться от медикаментов! Продам прибор нормализации артериального давления.Уникальный прибор для тех кого беспокоит давление, обладает высокой терапевтической эффективностью и может быть использован в еще более широких масштабах в качестве нетравмирующего,не вызывающего каких-либо побочных осложнений немедикаментозного средства.Прибор номинировался на Нобелевскую премию в 2008г.
тел. для справок: 050-779-14-42; 093-019-00-22 Читать далее...

Коммерция: Здоровье без врачей
История--ххх: Історична довідка про створення Вовчанського районного суду
ВОВЧ@НСЬК Сб, 17-11-2018, 15:19
Вітаю Вас Гость | RSS
Кто автор?  
 Публикации
Головна » Статті » Официоз

Виробництво споживчих товарів та послуг, ринкова інфраструктура, енергоспоживання. Вовчанщина 2007р.

СТАН РОЗРАХУНКІВ ЗА СПОЖИТІ ЕНЕРГОНОСІЇ

         Рівень сплати за рік  становить 102,5%,а  за грудень місяць-113,3%,але поряд з цим залишається заборгованість за енергоносії станом на 01 січня 2008 року в сумі 7129,35 тис. грн., що на 719,25 тис. грн. менше  в порівнянні з  початком року.

         Із загальної суми заборгованості, заборгованість господарчого комплексу становить 1816,3 тис. грн., або 25% по комунально-побутовим споживачам  та населенню складає 5313,05 тис. грн., або 75%.

         Найбільшу заборгованість в господарському комплексі має сільське господарство – 1801,13 тис. грн., або 99,2%. Це підприємства визнані  банкрутами, які призупинили виробничу діяльність.

         По комунально-побутовим споживачам та населенню найбільшу заборгованість має населення, що складає 4906,38 тис. грн. і становить 92,3%.

         Розпорядженням голови райдержадміністрації №9 від 18.01.2007 року були затверджені організаційно - технічні заходи з енергозбереження на  підприємствах району на 2007 рік за рахунок модернізації енергетичного обладнання, економія паливно-енергетичних ресурсів склала 9,3 млн. грн. при запланованих 5,3 млн. грн., в тому  числі на підприємствах:

ЗАТ"Вовчанський ОЕЗ"                                                                       9048,07

ВАТ "ВАЗ"                                                                                                     137,9

Вовчанська дільниця ВАТ "Харківгаз"                                  11,0

ЗАТ "К-т хлібопродуктів"                                                                   10,8

ТОВ "Мед текс"                                                                                           3,8

ВАТ "Взуттєва ф-ка"                                                                               5,0

ВАТ "Вовчанський хлібозавод"                                                      4,2

ТОВ "Вовчанський м"ясокомбінат"                                               -

ЗАТ "Маслоробний завод"                                                                30,0

Підприємство теплових мереж                                                  11,9

Водопровідна дільниця                                                                     6,7

В цілому по району забезпечено проведення в повному обсязі розрахунків за спожиті енергоносії та послуги зв’язку.

 

ВИРОБНИЦТВО СПОЖИВЧИХ ТОВАРІВ ТА ПОСЛУГ

У районі функціонують 236 магазинів, з яких 79 продовольчих, 19 непродовольчих та  138 змішаних, 40 кафе,  19 аптек та аптечних кіосків.

Очікуваний  обсяг роздрібного товарообігу за 12 місяців 2007року склав 37,2 млн. грн., включаючи ресторанне господарство, що становить 12,7% до запланованого 33,3 млн. грн. річного обсягу.

В районі у 2007 році спостерігалась позитивна динаміка росту купівельної спроможності населення, так одному мешканцю району, у середньому за місяць,  реалізовано товарів на суму 742,0 грн., тоді як за 12 місяців 2006р. – на 665,7 грн..

В 2007році розширилась мережа обслуговування: введено в експлуатацію 8 магазинів(6 - магазинів в місті Вовчанськ, 1-магазин в селищі Білий Колодязь та 1-магазин в селі Новоолександрівка), 1 кафе „Гюмрі” (село Синельникове ) та 13 пунктів побутового обслуговування населення.

Одним із факторів збільшення товарообігу є легалізація стихійних ринків. Виконкомам селищних та сільських рад проведено наступну роботу:

Вільчанська селищна рада: в липні 2007 року було відкрито торгівельний майданчик на 12 торговельних місць, затверджені Правила торгівлі на ринку, прийнято Положення про порядок обрахування та сплати до бюджету ринкового збору з юридичних та фізичних осіб, затверджені ставки ринкового збору.

Білоколодязька селищна рада: на сесії селищної ради затверджені ставки ринкового збору та призначено відповідальну особу, на районній комісії по розміщенню об"єктів будівництва було виділено земельну ділянку для розміщення майданчику, яка фактично використовується як ринок.

Хотімлянська сільська рада: затверджено ринковий збір за кожен день торгівлі з юридичних та фізичних осіб, які не зареєстровані на території сільської ради, призначено відповідальну особу за справлянням ринкового збору.

Вовчансько-Хутірська сільська рада: установлений збір за видачу дозволу на розміщення об'єкту торгівлі за одноразову торгівлю за день, призначено відповідального за справлянням ринкового збору за кожний день торгівлі, затверджене місце торгівлі.

В 2007 році система споживчої кооперації в цілому працювала без збитків. На сьогоднішній день райспоживспілка обслуговує 13,7 тис. сільського населення. На балансі Вовчанської райспоживспілки знаходиться 51 магазин роздрібної торгівлі, з них: працює – 26 магазинів, 23 здано в оренду, не працюють 2 магазини. Роздрібний товарообіг по райспоживспілці за 2007 рік склав 4,0 млн. грн., що на 19,0% більше аналогічного показника 2006року.

Всі населені пункти району обслуговуються необхідним асортиментом товарів і послуг. В селах, у яких відсутня стаціонарна мережа підприємств торгівлі, населення обслуговується виїзною торгівлею ВАТ "Вовчанський хлібозавод", ТОВ "Куліничевський хлібозавод", приватними підприємцями району  та працівниками відділення поштового зв’язку.

-                              жителів села Вірівка (проживає 60 чоловік) обслуговує приватний підприємець Юрченко та ТОВ "Вовчанський хлібозавод", також жителі самостійно обслуговуються в магазині села Бакшеївка.

-                              село Чернякове ( проживає 7чоловік) обслуговує Землянське поштове відділення, також жителі обслуговуються  самостійно.

За 2007 рік відповідно до плану проведена 61 перевірка суб'єктів підприємницької діяльності щодо дотримання вимог діючого законодавства з питань захисту прав споживачів, повернуто коштів за продаж неякісних товарів у сумі 2,5 тис. грн. накладено штрафів на суму близько 5,6 тис. грн..

Підприємства промисловості, сільгосппідприємства та підприємства торгівлі району брали участь в організації та проведенні ярмарок, а також прийняли участь у Великому Слобожанському ярмарку.

Побутові послуги

На  території  Вовчанського  району  діють  комбінат  побутових послуг ТОВ "Вовчанськсервіс", ТОВ "Побутсервіс" та підприємства, організації  і понад 100 приватних  підприємця, які  надають  побутові  послуги  населенню. Надається понад 15 видів  послуг: перукарські, фотографія, пошив та  ремонт швейних  виробів, послуги прокату,  деревообробка, ритуальні послуги, ремонт складної побутової техніки, ремонт годинників, ремонт та  виготовлення взуття, музичні послуги, відео і звукозапис, вулканізація і ремонт автомобілів, хімчистка.

За 2007 рік було відкрито 13 пунктів побутового обслуговування населення району (планувалось на 2007 рік відкрити 12 пунктів) (фотопослуги, ремонт побутової техніки та 2 пункти по виробництву з деревини – в місті Вовчанськ, ремонт і пошив одягу, 2 пункти по ремонту автомобілів – в селищі Старий Салтів, ремонт і пошив одягу – в селищі Вільча, виробництво столярних виробів та ремонт автомобілів в селищі Білий Колодязь, фотопослуги, технічне обслуговування автомобілів в селі Волохівка).

Створено 13 робочих місць за рахунок введення нових та розвитку існуючих підприємств та приватних підприємців, які надають побутові послуги.

За 2007 рік обсяг вироблених і реалізованих побутових послуг склав 6,9  млн. грн., що на 4,5% більше при запланованому 6,6 млн. грн..

Надавалися послуги на пільгових умовах інвалідам, пенсіонерам, малозабезпеченим громадянам, які зверталися,  на суму  3,8 тис. грн.

Проводилась робота по розширенню надання послуг по ремонту побутової техніки населенню та підприємствам в містах і селах району. Взагалі на території сільської місцевості знаходиться більше 40 пунктів побутового обслуговування населення.
 

РОЗВИТОК РИНКОВОЇ  ІНФРАСТРУКТУРИ ТА   ПІДПРИЄМНИЦТВА

На протязі  2007 року у  районі спостерігалася  тенденція до зростання кількісних показників підприємницької діяльності.

Кількість малих підприємств на 1січня 2008 року склала 158 проти 146  в минулому році, що становить 108,2 %. Всього по району кількість приватних підприємців (фізичних осіб) складає 1560, це на 137 осіб більше ніж за 2006 рік.

Частка надходжень від суб’єктів малого підприємництва до місцевого бюджету у 2007 році становить 17,08%, тоді як у 2006 році 14,3%. В цілому  в даному секторі економіки зайнято близько 3,0 тис. громадян.

На протязі 2007 року 47 чоловік отримали одноразову допомогу на започаткування підприємницької діяльності в сумі 104,2 тис. грн., 51 чоловік отримав фахову підготовку для заняття підприємницькою діяльністю.

Реалізація державної політики здійснюється у напрямках формування нормативно-правової бази у сфері підприємництва, перегляду чинних нормативних актів на відповідність вимогам ринкових відносин, усунення обмежень, які стримують розвиток підприємницької діяльності, забезпечення дотримання процедур підготовки проектів регуляторних актів та інших заходів.

На протязі 2007року райдержадміністрацією розроблено і затверджено 3 регуляторних акта. Складено план - графік здійснення заходів із відстеження результативності регуляторних актів та оприлюднено на сайті облдержадміністрації.

З початку 2007 року підготовлено, оприлюдненно та надано представництву Держпідприємництва в Харківській області 3 звіти про відстеження результативності регуляторних актів.

Послугами офісу скористалися у 2007 році  і отримали  дозвільні документи 22 підприємця.
 


Другие материалы по теме

Категория: Официоз | Додав: volchansk (14-03-2008)
Переглядів: 1894 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | вхід ]
Категорії каталога
История--ххх [141]
Туризм [93]
Достопримечательности [70]
Творчество [39]
Инфо, цифры, факты [86]
справочники, информация
Известные земляки [24]
Волчанцы всех стран соединяйтесь! [18]
Прочее [33]
СОБЫТИЯ [5]
Официоз [55]
Информация официальных органов, пресс-релизы
WOLF-ZONA [3]
Верхний Салтов: Гений Места [72]
ОТДЫХ НА ПЕЧЕНЕЖСКОМ ВОДОХРАНИЛИЩЕ [112]
ИСТОРИЯ>>> [3]
Коммерция [4]
Реклама, прайсы, объявления
Міні-чат
Опитування
Ваш возраст?

[ Результаты · Архив опросов ]

Всего ответов: 823
Друзі сайту

наша кнопка
Волчанск (Украина) - сайт земляков

Статистика

Онлайн всього: 1
Гості: 1
Користувачі: 0
Copyright "Bank e-Day" © 2018