Меню сайта
Форма вхіда
Пошук
ТОП матеріалів
Найпопулярніші
Найкоментованіші
Найкращі
Найновіші
Рекомендуємо прочитати
Коммерция: Продам прибор нормализации артериального давления
Рекомендую отказаться от медикаментов! Продам прибор нормализации артериального давления.Уникальный прибор для тех кого беспокоит давление, обладает высокой терапевтической эффективностью и может быть использован в еще более широких масштабах в качестве нетравмирующего,не вызывающего каких-либо побочных осложнений немедикаментозного средства.Прибор номинировался на Нобелевскую премию в 2008г.
тел. для справок: 050-779-14-42; 093-019-00-22 Читать далее...

Коммерция: Здоровье без врачей
История--ххх: Історична довідка про створення Вовчанського районного суду
ВОВЧ@НСЬК Ср, 21-11-2018, 18:35
Вітаю Вас Гость | RSS
Кто автор?  
 Публикации
Головна » Статті » Официоз

Житлово-комунальне господарство. Вовчанщина 2007

ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО

В районі діє дев'ять комунальних підприємств житлово-комунального господарства.

В цій  галузі на сьогоднішній день працює 415 чоловік, на яких покладена велика відповідальність по наданню якісних комунальних послуг споживачам з водопостачання та водовідведення, теплопостачання, благоустрою, вивезенню твердих побутових відходів та утримання житлового фонду.

Аналіз роботи підприємств житлово-комунального господарства за 2007 рік свідчить, що в цілому, незважаючи на складний фінансовий стан в районі вдалося забезпечити споживачів житлово-комунальними послугами задовільної якості. На даний час, ще залишається питання розрахунків споживачів за надані послуги та невідповідності діючих тарифів на житлово-комунальні послуги фактичним витратам виробництва послуг на Старосалтівському КЖКП, Вільчанському КПП та Білоколодязькому КПП , що негативно впливає на фінансовий стан підприємств. Відповідно до вимог Закону України "Про житлово-комунальні послуги"  продовжувалась робота з приведення діючих тарифів на житлово-комунальні послуги до рівня економічно - обгрунтованих витрат їх виробництва на Вовчанському підприємстві теплових мереж та Вовчанській  водопровідній  дільниці. Переглянуті тарифи на Вільчанському КПП.

Старосалтівським   КЖКП надані відповідні розрахунки тарифів на послуги водопостачання та водовідведення  до Державної інспекції по цінам з метою їх затвердження.Після позитивного висновку тарифи будуть винесені на затвердження  сесії  селищної ради.

Керівнику  Білоколодязької водопровідної дільниці  райдержадміністрацією було рекомендовано  переглянути  тарифи на  послуги водопостачання.

За 2007 рік рівень сплати споживачів за послуги теплопостачання склав 98 % в тому числі:

населення                              – 92 %

бюджетні установи – 100 %

інші споживачі                     – 89,2 %

Але  станом на 01 січня 2008 року  залишається борг  в сумі 432,4 тис. грн., з яких:

населення                  – 415,3 тис. грн.,

інші споживачі         – 17,1 тис. грн.

Бюджетні установи заборгованості за послуги теплопостачання станом на 01.01.2008 року не мають.

За минулий рік рівень розрахунків споживачів за послуги водопостачання та водовідведення склав 100 %, але є борг за надані послуги в сумі – 283,1 тис. грн., в тому числі:

- населення    – 276,8 тис. грн.

- інші споживачі       – 6,3 тис. грн.

На протязі 2007 року планувалось створення об'єднання співвласників багатоквартирних будинків  в місті Вовчанськ, селищі Старий Салтів та в селищі Білий Колодязь.

Відповідно до Законів України “Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку” та Закону України “Про житлово–комунальні послуги” у місті Вовчанськ рішенням  загальних зборів мешканців житлових будинків по житловим масивам Рубіжанське шосе (12 багатоквартирних будинків) та Пролетарське поле (15 багатоквартирних будинків) призначені старші будинкових комітетів, повноваження яких затверджені виконкомом міської ради.

В минулому році в селищі Білий Колодязь, з приводу створення об’єднання співвласників багатоквартирних будинків відбулись загальні збори мешканців багатоквартирних будинків комунальної власності, але населення не виявило бажання   створити об’єднання співвласників багатоквартирних  будинків. В селищі Старий Салтів  житловий фонд комунальної власності селищної ради знаходиться на балансі Старосалтівського КЖКП, що в свою чергу дає змогу проводити ремонти житлових будинків за рахунок державного  та обласного бюджетів.  

Виконання в між опалювальний період запланованих заходів з підготовки житлового фонду, технологічного устаткування та інженерних мереж згідно з розпорядженням голови райдержадміністрації "Про заходи щодо підготовки господарств району та об'єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2007-2008 років" сприяло своєчасному початку поточного опалювального сезону і забезпечує стабільне його проходження .

                Протягом року з районного та селищних бюджетів  підприємствам житлово-комунального господарства  було виділено  фінансову підтримку в сумі 536,3 тис. грн., а саме:

-         Вовчанській водопровідній дільниці    – 50 тис. грн.,

-         Старосалтівському КЖКП                    - 192,2 тис. грн.

-         Вільчанському ККП                              - 209,1 тис. грн.,

-         Білоколодязькому ККП                         - 85 тис. грн.

Дебіторська заборгованість житлово-комунальних підприємств станом на 1 січня 2008 року склала 893,4 тис. грн., в тому числі населення заборгувало 844,3 тис. грн.. Протягом року дебіторська заборгованість зменшилась на 65,8 тис. грн..

Кредиторська заборгованість підприємств галузі також зменшилась на 229,2 тис. грн. і на кінець 2007 року становила 991,7 тис. грн..

На виконання бюджетних програм на 2007 рік  було   заплановано  субвенцій з державного бюджету  місцевим бюджетам по галузі  житлово-комунального господарства в сумі 2,8 млн. грн., але  з урахуванням змін  за рахунок  всіх джерел фінансування  отримано 2,6 млн. грн. субвенцій , які повністю були освоєні, а саме:

-         з метою поліпшення якості питної води,  освоєні кошти на загальну суму 1231,4 тис. грн., у тому числі:

проведено відновлення та заміну водопровідної мережі по вулиці Фрунзе міста Вовчанськ на загальну суму 462,7 тис. грн.;

розпочато реконструкцію системи водопостачання селища Білий Колодязь освоєно 298,7 тис. грн., що дало змогу забезпечити населення селища питною водою;

здійснено реконструкцію існуючих мереж водопостачання по вул. Ватутіна селища  Вільча освоєно 470,0 тис. грн..

В селищі Старий Салтів за рахунок субвенції з  державного бюджету проведено реконструкцію  каналізаційно-насосних станцій (197,9 тис. грн.), протягом 2008 року планується продовжити реконструкцію і закінчити в 2009 році.

З метою запровадження енергозберігаючих технологій протягом 2007 року за рахунок субвенцій з державного та місцевого бюджетів  встановлено три лічильника обліку споживання теплової енергії (46,2 тис. грн.) та закінчено реконструкцію котельні по вулиці Рубіжанське Шосе міста Вовчанськ (59,3), яка була розпочата в 2005 році.

Проведено капітальній ремонт 3 ліфтів у житлових будинках міста Вовчанська (152,3 тис. грн.)

Здійснено капітальний ремонт житлового будинку міста Вовчанськ по вулиці Дзержинського,11-а на загальну суму 102,25 тис. грн.

За рахунок державного та обласного бюджетів в 2007 році розпочато будівництво полігону твердих побутових відходів в селищі Вільча на загальну суму 778,9 тис. грн..

Довідково:

Введено в дію

2005 рік

2006  рік

2007 рік

ЖКГ, тис. грн.

460,0

460,0

2568,25

 

 

До комунальної власності Вільчанської селищної громади  рішенням 28 сесії 5 скликання від 08.02.2008 року прийнято дорогу з твердим покриттям та обладнання вуличного освітлення селища Вільча.

В зв’язку зі змінами законодавчої бази, на конкурсній основі було передано в  оренду об’єкти  спільної комунальної власності сіл, селищ, міста району .

В зв’язку з тим, що в минулому році не була затверджена регіональна Програма розвитку та реформування житлово-комунального господарства з урахуванням змін та доповнень, не було подано на затвердження до районної ради проект рішення про внесення змін до районної програми розвитку та реформування житлово-комунального господарства на 2003 – 2010 роки, хоча  пропозиції від міської ради, селищних та сільських рад надійшли до відділу житлово-комунального господарства райдержадміністрації  і зведені в цілому по району.
 


Другие материалы по теме

Категория: Официоз | Додав: volchansk (14-03-2008)
Переглядів: 1781 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | вхід ]
Категорії каталога
История--ххх [141]
Туризм [93]
Достопримечательности [70]
Творчество [39]
Инфо, цифры, факты [86]
справочники, информация
Известные земляки [24]
Волчанцы всех стран соединяйтесь! [18]
Прочее [33]
СОБЫТИЯ [5]
Официоз [55]
Информация официальных органов, пресс-релизы
WOLF-ZONA [3]
Верхний Салтов: Гений Места [72]
ОТДЫХ НА ПЕЧЕНЕЖСКОМ ВОДОХРАНИЛИЩЕ [112]
ИСТОРИЯ>>> [3]
Коммерция [4]
Реклама, прайсы, объявления
Міні-чат
Опитування
На каком мониторе Вы обычно смотрите этот сайт?

[ Результаты · Архив опросов ]

Всего ответов: 183
Друзі сайту

наша кнопка
Волчанск (Украина) - сайт земляков

Статистика

Онлайн всього: 1
Гості: 1
Користувачі: 0
Copyright "Bank e-Day" © 2018