Меню сайта
Форма вхіда
Пошук
ТОП матеріалів
Найпопулярніші
Найкоментованіші
Найкращі
Найновіші
Рекомендуємо прочитати
Коммерция: Продам прибор нормализации артериального давления
Рекомендую отказаться от медикаментов! Продам прибор нормализации артериального давления.Уникальный прибор для тех кого беспокоит давление, обладает высокой терапевтической эффективностью и может быть использован в еще более широких масштабах в качестве нетравмирующего,не вызывающего каких-либо побочных осложнений немедикаментозного средства.Прибор номинировался на Нобелевскую премию в 2008г.
тел. для справок: 050-779-14-42; 093-019-00-22 Читать далее...

Коммерция: Здоровье без врачей
История--ххх: Історична довідка про створення Вовчанського районного суду
ВОВЧ@НСЬК Ср, 21-11-2018, 17:35
Вітаю Вас Гость | RSS
Что здесь изображено?  
 Публикации
Головна » Статті » Официоз

Охорона здоровья, праці та навколишнього середовища. Вовчанщина 2007

ОХОРОНА ЗДОРОВ'Я

В 2007 році було збільшено бюджетних асигнувань на охорону здоров’я на 2,1 млн. грн., що склали 11,7 млн. грн..

 Центральною районною лікарнею використано на проведення поточних ремонтів 259,5 тис. грн., в результаті чого проведено ремонт в гінекологічному, терапевтичному відділеннях,  пральня та кабінет інформаційно – аналітичного відділу, денному стаціонарі та інше.

З метою покращення матеріально-технічної бази придбано медичного обладнання на 111,3 тис. грн..

Новоолександівською сільською радою для забезпечення телефонним зв'язком ФАПів сіл Бакшеївка та Лозова придбано два мобільних телефони.

Одним з проблемним питань є укомплектованість сімейними лікарями в сільській місцевості, яка складає 55,7%. На сьогодні 5 лікарських амбулаторій не укомплекутовані лікарями (Землянська, Мало – Вовчанська, Вовчансько – Хутірська, Шесатківська та Друга Червоноармійська). Три амбулаторії обслуговуються лікарями по сумісництву з других дільниць (Гонтарівська, Новоолександрівська,  Юрченківська).

Не укомплектовані фельдшерами 2 фельдшерські пункти: Захарівський та  Український. Медичне обслуговування населення Захарівського ФП здійснює на 0,5 посади по сумісництву фельдшер Іванівського ФП, а Українського ФП – фельдшер Рубіжненського ФП - на 0,5 посади. В березні 2008року приступить до роботи випускник Вовчанського медичного коледжу в Захарівський ФП.

Протягом року реформування медичної мережі не проводилося. Було заплановано на 2007рік відкриття Іванівської амбулаторії сімейного лікаря на базі Іванівського фельдшерського пункту до складу якої повинні ввійти – Василівський, Благодатнянський, Захарівський та Іванівський фельдшерські пункти. На відкриття амбулаторії у Іванівської сільської ради не було коштів для придбання приміщення та фінансування штату. Відкриття амбулаторії відкладається протягом 3-х років. На виділені з районного бюджету кошти в сумі 20 тис. грн. відповідного приміщення для розміщення амбулаторії на території сільської ради не знайшлося.

В районі протягом року проводилась робота по боротьбі з захворюванням на туберкульоз, а саме:

- Підготовлено на курсах спеціалізації в ХМАПО лікаря фтизіатра для роботи в обласному протитуберкульозному диспансері №2.

- Придбано 2 комп’ютери для впровадження програми персоніфікованого обліку населення по флюорографічному обстеженню.

- Флюорографічне обстеження пройшли 29941 чоловік.

- Здійснено 106 виїздів пересувним флюорографом до віддалених населених пунктів та обстежено 10178 чоловік.

- З профілактичною метою за 2007р. обстежено 28636чол., що складає 101,1% (2006р. – 22809 – 73,2%;).

- Захворіло вперше по району на активну форму туберкульозу – 60 чол. З них виявлено при профоглядах – 37 чоловік.

         Заплановані кошти  на ремонт приміщення терапії, з метою переведення дитячої консультації, в сумі 225,0 тис. грн. не використані по причині відсутності учасників в тендерних торгах.
 

ОХОРОНА НАВКОЛИШНЬОГО  СЕРЕДОВИЩА ТА ТЕХНОГЕННА  БЕЗПЕКА

За 2007 рік за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища було утилізовано 12,4 тонни непридатних та невизначених отрутохімікатів на території району.

         Надзвичайна ситуація природного характеру, яка сталася 30 травня 2008 року, призвела до призупинення функціонування об'єктів соціальної сфери району. В результаті поривчатого шквального вітру та проливного дощу було знеструмлено на території міста 20 вулиць, пошкоджені лінії електропередач, не працювали заклади центральної районної лікарні, освіти, дошкільні заклади та інші.

Райдержадміністрації з обласного бюджету було виділено 300,0 тис. грн. на проведення ремонтно відновлювальних робіт, які в повному обсязі використані для ліквідації надзвичайної ситуації. 

Начальником цивільної оборони району затверджено комплексний план заходів щодо попередження надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру і пожежної безпеки у Вовчанському районі. Всі заходи, згідно плану, виконуються в повному обсязі.

На протязі 2007 року на засіданні комісії було розглянуто стан безпеки 18 підприємств. Проведено 8 засідань комісії.

З метою інформування населення про можливі надзвичайні ситуації чи порядок дій при їх виникненні в районній газеті в 2007 році поміщено 8 статей, а також 6 разів було освітлено проблеми  через районне радіомовлення.

Відділом з питань НС щомісячно проводяться заняття з начальниками штабів ЦО об’єктів та установ. В поточному році розроблено всі необхідні заходи щодо підготовки господарств Вовчанського району Харківської області до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2007-2008 років.

Щоквартально проводяться комплексні та штабні тренування.

 

ОХОРОНА ПРАЦІ

Райдержадміністрацією здійснюється постійний контроль за додержанням вимог законодавства  з питань охорони праці. В цьому напрямку працюють управління агропромислового розвитку, управління праці та соціального захисту населення, районний відділ освіти, районне відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України. Протягом року спеціалістами вищезазначених установ проведено 124 перевірки щодо стану охорони праці підприємств, організацій та закладів району.

Також у квітні 2007 року  проведено Тиждень охорони праці, головною метою якого було привернути увагу органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання та громадських організацій до забезпечення всіх необхідних передумов для реалізації конституційного права громадян на безпечне життя.  З цією метою  організовано і проведено семінар – нараду та круглий стіл з власниками та відповідальними особами з питань охорони праці підприємств.

Організовано навчання з питань охорони праці 111 посадових осіб.

Окрім цього, здійснювався контроль за проведенням атестації робочих місць за умовами праці, з метою соціальної захищеності працівників, що працюють в шкідливих умовах праці, так у 2007 році атестовано 53 робочих місця за умовами праці. Рівень атестованих робочих місць в районі  склав 98,0 % до потрібного (у 2006 році такий показник становив  97,4% ).

Кількість нещасних випадків на виробництві в 2007 році становив 12 проти 11 у 2006 році. У сфері невиробничого травматизму кількість нещасних випадків знизилась і становить 1562 у 2007 році проти 1879 у 2006 році.
 


Другие материалы по теме

Категория: Официоз | Додав: volchansk (14-03-2008)
Переглядів: 2298 | Рейтинг: 3.5/2 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | вхід ]
Категорії каталога
История--ххх [141]
Туризм [93]
Достопримечательности [70]
Творчество [39]
Инфо, цифры, факты [86]
справочники, информация
Известные земляки [24]
Волчанцы всех стран соединяйтесь! [18]
Прочее [33]
СОБЫТИЯ [5]
Официоз [55]
Информация официальных органов, пресс-релизы
WOLF-ZONA [3]
Верхний Салтов: Гений Места [72]
ОТДЫХ НА ПЕЧЕНЕЖСКОМ ВОДОХРАНИЛИЩЕ [112]
ИСТОРИЯ>>> [3]
Коммерция [4]
Реклама, прайсы, объявления
Міні-чат
Опитування
Что является для Вас основым источником новостей о жизни города?

[ Результаты · Архив опросов ]

Всего ответов: 104
Друзі сайту

наша кнопка
Волчанск (Украина) - сайт земляков

Статистика

Онлайн всього: 1
Гості: 1
Користувачі: 0
Copyright "Bank e-Day" © 2018