Меню сайта
Форма вхіда
Пошук
ТОП матеріалів
Найпопулярніші
Найкоментованіші
Найкращі
Найновіші
Рекомендуємо прочитати
Коммерция: Продам прибор нормализации артериального давления
Рекомендую отказаться от медикаментов! Продам прибор нормализации артериального давления.Уникальный прибор для тех кого беспокоит давление, обладает высокой терапевтической эффективностью и может быть использован в еще более широких масштабах в качестве нетравмирующего,не вызывающего каких-либо побочных осложнений немедикаментозного средства.Прибор номинировался на Нобелевскую премию в 2008г.
тел. для справок: 050-779-14-42; 093-019-00-22 Читать далее...

Коммерция: Здоровье без врачей
История--ххх: Історична довідка про створення Вовчанського районного суду
ВОВЧ@НСЬК Ср, 21-11-2018, 18:04
Вітаю Вас Гость | RSS
Кто автор?  
 Публикации
Головна » Статті » Инфо, цифры, факты

Історія створення Вовчанської податкової інспекції
За роки існування податкової інспекції в її структурі пройшли значні зміни. Податкова служба в Вовчанському районі створювалась в умовах, коли матеріально-технічна база була практично відсутня. Податкова інспекція розташовувалась в орендованому приміщенні, в якому знаходились декілька державних установ. Перший комп'ютер в податковій інспекції придбаний був в 1991 році.

В теперішній час на баланс інспекції передано двоповерхове приміщення, завдяки чому покращились умови праці спеціалістів, кожний відділ має пристосовані до роботи кімнати, які обладнані меблями та комп'ютерною технікою, що дає змогу прискорити обробку інформації, максимально використовувати інформаційно-пошукові системи.

В момент створення податкової служби колектив Державної податкової інспекції Міністерства Фінансів УРСР у Вовчанському районі очолила Камінська Ольга Василівна, фахівець з вищою освітою, із значним досвідом роботи в фінансових установах. Невелика на зріст, приваблива жінка і водночас вимогливий керівник, так зуміла організувати очолюваний нею колектив, до речі також в більшості своїй жіночий, що на протязі усього періоду, коли вона працювала начальником податкової служби у Вовчанському районі, завжди виконувались планові показники по надходженню коштів до бюджетів усіх рівнів. За значний особистий внесок у розвиток податкової служби, забезпечення виконання завдань до бюджетів усіх рівнів Камінська Ольга Василівна була нагороджена знаком “Почесний працівник державної податкової служби України”.

У липні 2000 року чітко налагоджену роботу Вовчанської міжрайонної державної податкової інспекції забезпечувала погоджена робота її десяти відділів, якими керував Анатолій Григорович Косолапов. За короткий період часу перебування на посаді начальника інспекції він зумів створити серед фахівців – податківців атмосферу націленості загальної дружної роботи на кінцевий результат, домігся усвідомлення кожним з 81–го фахівця інспекції значимості своєї, державної ваги, посади, а виходить, і відповідної віддачі кожного фахівця. Досвід, набутий А.Г.Косолаповим у Вовчанській МДПІ, допоміг йому й надалі, коли він обіймав відповідальні посади в Державній податковій адміністрації України. В даний час Анатолій Косолапов очолює ДПА в Одеській області.

У 2002 році начальником Вовчанської МДПІ було призначено Лідію Павлівну Колєснік, яка, незважаючи на досить молодий вік, на цей час вже мала солідний досвід роботи в державних установах. Завдяки надзвичайній наполегливості та цілеспрямованості, вона швидко опанувала специфіку роботи податківця. А як вмілому організатору та авторитетному в районі керівникові, їй вдалося згуртувати працівників інспекції в дружній колектив, націлити його на плідну роботу. Її працелюбство, надзвичайно високий рівень відповідальності за доручену справу приносять гідну віддачу – за весь час її роботи на посаді керівника Вовчанської МДПІ успішно виконуються доведені завдання по надходженню платежів до бюджетів усіх рівнів.
Джерело: http://www.dpa.kharkov.ua/page1.php?topic=2008/08pov
Категория: Инфо, цифры, факты | Додав: volchansk (08-12-2009)
Переглядів: 1802 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | вхід ]
Категорії каталога
История--ххх [141]
Туризм [93]
Достопримечательности [70]
Творчество [39]
Инфо, цифры, факты [86]
справочники, информация
Известные земляки [24]
Волчанцы всех стран соединяйтесь! [18]
Прочее [33]
СОБЫТИЯ [5]
Официоз [55]
Информация официальных органов, пресс-релизы
WOLF-ZONA [3]
Верхний Салтов: Гений Места [72]
ОТДЫХ НА ПЕЧЕНЕЖСКОМ ВОДОХРАНИЛИЩЕ [112]
ИСТОРИЯ>>> [3]
Коммерция [4]
Реклама, прайсы, объявления
Міні-чат
Опитування
Каким Интеретом вы пользуетесь?

[ Результаты · Архив опросов ]

Всего ответов: 229
Друзі сайту

наша кнопка
Волчанск (Украина) - сайт земляков

Статистика

Онлайн всього: 1
Гості: 1
Користувачі: 0
Copyright "Bank e-Day" © 2018