Меню сайта
Форма вхіда
Пошук
ТОП матеріалів
Найпопулярніші
Найкоментованіші
Найкращі
Найновіші
Рекомендуємо прочитати
Коммерция: Продам прибор нормализации артериального давления
Рекомендую отказаться от медикаментов! Продам прибор нормализации артериального давления.Уникальный прибор для тех кого беспокоит давление, обладает высокой терапевтической эффективностью и может быть использован в еще более широких масштабах в качестве нетравмирующего,не вызывающего каких-либо побочных осложнений немедикаментозного средства.Прибор номинировался на Нобелевскую премию в 2008г.
тел. для справок: 050-779-14-42; 093-019-00-22 Читать далее...

Коммерция: Здоровье без врачей
История--ххх: Історична довідка про створення Вовчанського районного суду
ВОВЧ@НСЬК Ср, 14-11-2018, 21:37
Вітаю Вас Гость | RSS
Кто автор?  
 Публикации
Головна » Статті » Инфо, цифры, факты

СТВОРЕННЯ І ДІЯЛЬНІСТЬ ВОВЧАНСЬКОЇ МІЖРАЙОННОЇ ДПІ
ГРАФІК ОСОБИСТОГО ПРИЙОМУ громадян посадовими особами Вовчанської МДПІ

Вовчанський район розташований у північно-східній частині Харківської області. За своєю територією район посідає друге місце серед 27 районів Харківщини. Він межує з Великобурлуцьким, Чугуївським, Печенізьким і Харківським районами області. Північно-східний та північно-західний кордони є державними кордонами з Російською Федерацією.

Вовчанський район було утворено відповідно до постанови Всеукраїнського Центрального виконавчого комітету від 07.03.1923 «Про адміністративно-територіальний поділ Харківщини)). Він складається із 27 адміністративно-територіальних одиниць з 95 населеними пунктами. На його території мешкає 49,4 тис. осіб. Адміністративним центром району є м. Вовчанськ, розташоване на відстані 72 км від м. Харкова на берегах річки Вовча, лівій притоці Сіверського Дінця.

Населення міста — 28,8 тис. мешканців.

Основою сільського господарства району є рослинництво. Промисловість, яку представляють 11 підприємств, визначається авіаційною, легкою, переробною, харчовою та машинобудівною галузями.

Сьогодні район, як і держава, сміливо дивиться у майбутнє, працює, творить і має прекрасні перспективи для високих досягнень у різних сферах життя. Розвиток держави та району забезпечується грошовими коштами, які сплачують платники податків: фізичні та юридичні особи.


Сайт Державної податкової адміністрації у Харківській області

Перші кроки до організації Вовчанської МДПІ були зроблені у липні 1990 року, коли згідно з Постановою Ради Міністрів УРСР від 12.04.1990 № 74 «Про створення державної податкової служби в УРСР» на базі Вовчанського райфінвідділу створено Державну податкову інспекцію Міністерства фінансів УРСР по Вовчанському району складом із 4 відділів та штатною чисельністю 18 осіб. П'ять податківців-першопроходців — Чмутова О. М., Головченко О. В., Помазунова М. В., Куценко Л. Г., Сокольська Л. В. — працюють в інспекції і донині.

На той час податкова інспекція розташовувалася в орендованому приміщенні, в якому знаходилися декілька державних установ. Саме тоді податкову службу району очолила Камінська Ольга Василівна, фахівець з вищою освітою та значним досвідом роботи у фінансових установах. Невелика на зріст, приваблива жінка і водночас вимогливий керівник, вона так зуміла організувати очолюваний нею колектив (до речі, переважно жіночий), що протягом усього періоду її перебування на цій посаді податкова служба у Вовчанському районі завжди виконувала планові показники з надходження коштів до бюджетів усіх рівнів. Очолюючи податкову службу району з початку її утворення (1990-2000), Камінська О. В. отримала звання «Почесний працівник державної податкової служби України» за рішучість, наполегливість, самовідданість праці. У теперішній час займає посаду Вовчанського міського голови, має державну нагороду - орден Св. Ольги.

Підрозділи податкової поліції з першого дня свого існування у новій структурі активно включилися до роботи і довели виваженість ухваленого рішення. На сьогодні штатна чисельність ВПМ складає 7 осіб, очолює відділ підполковник податкової міліції Музика Сергій Михайлович — перший заступник начальника Вовчанської МДПІ.

На виконання наказів ДПА України від 14.11.1996 № 12 та ДПА у Харківській області від 15.01.1997 № 9 «Про ліквідацію державних податкових адміністрацій» Великобурлуцьку ДПА було ліквідовано. її функції стала виконувати Вовчансько-Великобурлуцька ДПА.

Структура Вовчансько-Великобурлуцької ДПА на 01.03.1997 була такою:

• керівництво;

• відділ справляння податків з юридичних осіб;

• відділ справляння податків з фізичних осіб;

•відділ місцевих податків й інших платежівіз функціями документальних перевірок;

• відділ по роботі з платниками податків;

• відділ документальних перевірок юридичних осіб з сектором ЕККА;

• відділ примусового стягнення податків;

• відділ валютного контролю;

• відділ обліку та звітності;

• відділ обробки інформації і комп'ютеризації;

• сектор державного реєстру фізичних осіб;

• юрист;

• бухгалтерія;

• податкова поліція;

• філія у Великобурлуцькому районі.

КЕРІВНИКИ ВОВЧАНСЬКОЇ МДПІ


КОЛЄСНІК Лідія Павлівна, начальник (з 2002 р.)


ЗУБАР Лариса Олександрівна, перший заступник начальника (з 2007 р.)

СТАРОСТЕНКО Сергііі Анатолійович, заступник начальника (з квітня 2009 р.)

ГРАБАРЬ Ірина Анатоліївна заступник начальника (з квітня 2009 р.)

ПАЩЕНКО Тамара Олексіївна, начальник Великобурлуцького відділення (з 1998 р.)

Попередні начальники


КАМІНСЬКА Ольга Василівна (1990-2000)

КОСОЛАПОВ Анатолій Григорович (2000-2001)

САХНО І. Т. (1991-1994)

БАНДУРА Я. Б. (1990-І991)


Колектив Вовчанської МДПІ на чолі з начальником інспекції Колєснік А. П. (перший ряд, п'ята справа), 2009 р.

У зв'язку із введенням в дію Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державну податкову службу в Україні» та згідно з наказом ДПА України від 16.03.1998 № 47 «Про перейменування податкових адміністрацій» Вовчансько-Великобурлуцьку ДПА було перейменовано у Вовчанську міжрайонну ДПІ Харківської області ДПА у Харківській області.

У липні 2000 року чітко налагоджену роботу Вовчанської МДПІ забезпечувала погоджена робота її десяти відділів. Керував інспецією Косолапов Анатолій Григорович, який у подальшому обіймав кервні посади ДПА України. У 2002 році начальником Вовчанської МДПІ було призначено Колєснік Лідію Павлівну, яка, незважаючи на досить молодий вік, на той час вже мала солідний досвід роботи в державних установах. Завдяки надзвичайній наполегливості та цілеспрямованості, вона швидко опанувала специфіку роботи податківця.

Працелюбність колективу, надзвичайно високий рівень відповідальності за доручену справу приносять гідну віддачу — протягом усього часу Вовчанською МДПІ успішно виконуються доведені завдання із надходження платежів до бюджетів усіх рівнів. Проводиться робота із залучення до оподаткування тих платників податків, що ухиляються від сплати податків чи мінімізують їх, за що Колесник Л. П. нагороджена відзнакою ДПА у Харківській області «За сумлінність» (2007), орденом Георгія Побідоносця III ступеня (2008) та неодноразово нагороджувалася почесними грамотами за сумлінну працю, відданість справі, зміцнення української державності та співпрацю з органами місцевого самоврядування Вовчанського району. Має спеціальне звання — радник податкової служби І рангу.


Колектив Великобурлуцького відділення, 2009 р.


Відділ податкової міліції на чолі з начальником Колєсніченком С. А., І996 р.

Відділ податкової міліції на чолі з начальником Музикою С. М., 2009 р.

Відбулися зміни у методах роботи та структурі податкових органів, зміцнилася їхня матеріально-технічна база. Разом зі всією податковою службою країни податківці району поступово набували досвіду, послідовно вдосконалювали систему адміністрування податків, механізм їх нарахування та сплати. Сьогодні Вовчанська МДПІ об'єднує два райони: Вовчанський та Великобурлуцький. На баланс інспекції передано двоповерхове приміщення, завдяки чому покращилися умови праці спеціалістів: кожний відділ має пристосовані до роботи кімнати, обладнані меблями та комп'ютерною технікою, що дає змогу прискорити опрацювання інформації, максимально використовувати інформаційно-пошукові системи, ліквідувати черги, які виникають у процесі подання звітності, скоротити час на отримання різноманітних довідок. У 2009 році штатна чисельність працюючих у Вовчанській МДПІ досягла 84 фахівців: 8-у відділенні, 76 — у головному офісі.


Нагородження фахівців інспекції грамотами Вовчанської міської ради, 2009 р.

Нагородження Колєснік А. П. орденом Георгія Побідоносця, 2008 р.


Нарада з фахівцями відділу документальних перевірок юридичних осіб, 2000 р.

Відділ документальних перевірок юридичних осіб Керівництво податкової інспекції на чолі з начальником інспекції Колєснік А. П. (друга зліва), 2009 р


З моменту створення структура податкової служби району зазнала змін, і на сьогодні вона має такий вигляд:

• керівництво;

• адміністративно-господарчий відділ;

• сектор персоналу;

• фінансовий сектор;

•головний державний податковий ревізор — інспектор з питань відшкодування ПДВ;

• юридичний відділ; організаційно-розпорядчий відділ;

• відділ оподаткування юридичних осіб;

• відділ оподаткування фізичних осіб;

• сектор відпрацювання схем мінімізації платежів до бюджету;

• відділ обліку та звітності;

• сектор економічного аналізу та прогнозування;

•головний державний податковий ревізор —інспектор по контролю за фінансовими установами та операціями у сфері ЗЕД;

• відділ податкового контролю юридичних осіб;

•відділ погашення прострочених податкових зобов'язань;

• сектор апеляцій;

• відділ податкової міліції;

• відділ інформатизації процесів оподаткування; 

• сектор реєстрації та обліку платників податків;

• відділ масово-роз'яснювальної роботи та звернень громадян;

• Великобурлуцьке відділення Вовчанської МДПІ.

Сьогодні податкова служба району контролює справляння податків і зборів 2331 фізичної та 867 юридичних осіб і стає більш зрозумілою і потрібною тим, хто створює національні багатства. У 2002-2009 роках спостерігається значний темп росту кількості платників, які перебувають на податковому обліку у Вовчанській МДПІ: вона збільшилася на 55,5 %.

За період 1998-2008 років аналіз навантаження сум надходжень до зведеного бюджету на одного працівника свідчить про стабільну тенденцію зростання від 114,7 % (1998-1999) до 122,9% (2007-2008).

Сьогодні зусилля податківців району в першу чергу спрямовані на своєчасне та в повному обсязі забезпечення надходження податків до бюджетів усіх рівнів, побудування партнерських відносин із платниками податків.

Позитивна динаміка із наповнення бюджетів усіх рівнів свідчить стосовно як підвищення рівня добровільного декларування і сплати податків, так і ефективного відпрацювання наявних резервів щодо наповнення державної скарбниці.

Динаміка збору платежів у розрізі бюджетів стосовно Вовчанської МДПІ показує, що за період 1998-2002 років найбільша частка збору платежів припадала на державний бюджет, а у 2003-2008 роках переважали надходження до місцевого бюджету. Це свідчить про суттєвий вклад податкової служби щодо виконання першочергових соціальних завдань уряду, завдяки чому фінансове забезпечення отримали міські соціально-економічні сфери. Додаткові кошти спрямовано на утримання бюджетних організацій і закладів міста, виплату заробітної плати та соціальної допомоги.

 

Вирішення нагальних питань під час наради,2009 р.

Засідання "круглого столу" з платниками податків за участю начальника інспекції Колєснік Л.П., 2007 р.


В умовах формування високої податкової культури населення в Україні, а також утвердження ідеології добровільної сплати податків велика увага приділяється налагодженню партнерських відносин між податківцями та платниками податків. Саме завдяки взаєморозумінню між працівниками податкової служби та платниками податків останніми роками визначилася стійка тенденція щодо добровільності сплати податків. На сьогодні добровільна сплата складає близько 90 %.


Кількість платників податків у 2002-2009 рр.

Аналіз навантаження сум надходжень до зведеного бюджету на одного працівника податкової інспекції у 1998-2009 рр.

Динаміка надходжень податків та зборів до зведеного бюджету у 1998-2009 рр. (тис. грн)

Динаміка надходжень за рівнями бюджетіву 1998-2009 рр (тис. грн)

Одним із напрямів роботи податкової інспекції є проведення інформаційної та роз'яснювальної роботи з платниками податків шляхом організації семінарів для платників податків, прес-конференцій, брифінгів, засідань «круглого столу», сеансів телефонного зв'язку «гаряча лінія», тематичних зустрічей з трудовими колективами, співпраці з громадськими організаціями тощо.

Важливу роль у створенні в суспільстві позитивного і шанобливого ставлення до діяльності податкової служби, формуванні суспільної думки, утвердженні прогресивних ідей і моральних цінностей, забезпеченні зворотного зв'язку між громадськістю та владою відіграють засоби масової інформації, тому з боку колективу Вовчанської МДПІ приділяється серйозна увага налагодженню тісної та продуктивної співпраці з районними ЗМІ.


Прес-конференція начальника інспекції Колєснік А. П.із районними ЗМІ, 2008 р.

Нагородження до Дня журналіста головного редактора районної газети «Хлібороб», 2008 р.

Налагоджено співпрацю з органами виконавчої влади і місцевого самоврядування щодо вирішення проблем з питань збільшення надходжень податків до бюджетів усіх рівнів, повноти та своєчасності їх сплати, інших питань.

Забезпечено постійне інформування органів місцевої влади стосовно проблемних питань у виконанні дохідної частини бюджетів та надання пропозицій з розв'язання складних завдань та спільних заходів щодо розширення бази оподаткування.


Нагородження Почесною грамотою, 2008 рДень Перемоги

Налагодження партнерських взаємин і розуміння податкової політики держави багато в чому залежить від виховання громадян з дитинства. Фахівці Вовчанської МДПІ спільно з освітянами ознайомлюють з основами податкового законодавства школярів навчальних закладів району, розповідають дітям, як працює податкова служба, для чого потрібні податки, чому слід поважати й дотримуватися законів. Податківці впевнені, що така турбота про виховання підростаючого покоління обов'язково принесе у майбутньому свої результати.

Сприяє цій роботі проведення Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Податки очима дітей». Приємно відзначити, що одним із лауреатів конкурсу у 2009 році стала учениця загальноосвітньої школи-інтернату № 5 м. Вовчанська Аліна Колєснік (12 років). Завдяки перемозі Аліна мала змогу відпочити в ДСОЦ «Маяк», розташованому на березі Чорного моря біля м. Євпаторія, та отримати безліч подарунків від ДПС України. Завдяки перемозі Аліни Колєснік, загальноосвітня пікола-інтернат № 5 м. Вовчанська, де вона навчається, отримала домашній кінотеатр.

Свято Першого дзвоника у гімназії № і м. Вовчанська, 2009 р.


Аліна Колєснік — лауреат конкурсу "Податки очима дітей - 2009"


Особлива увага прикута до дітвори й під час літніх канікул. Завдяки роботі профспілкових комітетів органів ДПС діти щорічно мають змогу відпочити в ДСОЦ «Маяк» м. Євпаторії.

У Вовчанській МДПІ діє районний осередок ветеранів податкової служби, який очолює Лебедь Галина Михайлівна. Членами цього осередку є люди, які свого часу зробили вагомий внесок у розбудову податкової служби, наполегливо працювали, відповідально виконуючи свої службові обов'язки. Серед них — Бородавка Надія Олександрівна, Бородавка Микола Павлович, Ніконенко Олексій Іванович, Головчанська Галина Іванівна, Федорова Ніна Василівна та інші.

Профспілковий комітет Вовчанської МДПІ піклується про членів профспілки: щорічно організовуються культурно-масові заходи, новорічні святкові вогники для працівників інспекції, поїздки дітей до театру, цирку, філармонії; вшановуються ветерани податкової служби до Дня податківця, Дня Перемоги.

Стосовно колективу інспекції можна сміливо сказати, що вони — одна згуртована сім'я. Вміють як працювати з віддачею, так і організувати для себе цікавий відпочинок.


Відпочинок у ДСОЦ «Маяк», 2008 р

Святкування Нового 2009 року


Категория: Инфо, цифры, факты | Додав: administrator (30-11-2010)
Переглядів: 3640 | Рейтинг: 5.0/6 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | вхід ]
Категорії каталога
История--ххх [141]
Туризм [93]
Достопримечательности [70]
Творчество [39]
Инфо, цифры, факты [86]
справочники, информация
Известные земляки [24]
Волчанцы всех стран соединяйтесь! [18]
Прочее [33]
СОБЫТИЯ [5]
Официоз [55]
Информация официальных органов, пресс-релизы
WOLF-ZONA [3]
Верхний Салтов: Гений Места [72]
ОТДЫХ НА ПЕЧЕНЕЖСКОМ ВОДОХРАНИЛИЩЕ [112]
ИСТОРИЯ>>> [3]
Коммерция [4]
Реклама, прайсы, объявления
Міні-чат
Опитування
Как Вы нас нашли?

[ Результаты · Архив опросов ]

Всего ответов: 297
Друзі сайту

наша кнопка
Волчанск (Украина) - сайт земляков

Статистика

Онлайн всього: 1
Гості: 1
Користувачі: 0
Copyright "Bank e-Day" © 2018