Меню сайта
Форма вхіда
Міні чат
ХТО НА ФОРУМІ?
Сегодня были:
{IF}
ТОП ФОРУМОВ
{ENDIF}{IF}
Фотоальбоми
{ENDIF} {IF}
Сервисы
{ENDIF} {IF}
Пошук на форумі
 
{ENDIF} {IF}
-----
{ENDIF}
ВОВЧ@НСЬК Чт, 09-05-2024, 00:31
Вітаю Вас Гость | RSS
Что здесь изображено?
 

[Нові дописи · Участники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форуми » ВОВЧАНСЬК: ЗЕМЛЯЦТВО/ЗЕМЛЯЧЕСТВО » РАЗНОЕ » Хорчу купити корм для кота
Хорчу купити корм для кота
eviktor463 Дата: Пт, 19-05-2023, 17:07 | Допис # 1
Рядовой
Нідерланди
Група: Користувачі
Дописи: 25
Статус: Offline
Всім привіт. Нещодавно моя дочка принесла додому маленьке кошеня. Я спочатку я був проти. Але потім придивився до цього милого пухнастика і вирішив його залишити. У їжі він не вибагливий. Але все ж таки хочу купити йому корми, щоб розбавити харчування і щоб він отримував усі необхідні вітаміни. Порадьте мені надійний зоомагазин.
 
semen26031989 Дата: Пт, 19-05-2023, 17:08 | Допис # 2
Рядовой
Нідерланди
Група: Користувачі
Дописи: 4
Статус: Offline
Доброго дня. Мій син, як і ваша дочка, носить усіх тварин до хати. Таким чином, кілька місяців тому у нас вдома з'явилося два коти. Я спочатку теж був проти. Але вони виявились такими прикольними, що я не міг їх вигнати. Тепер вони мешкають з нами. Корм я їм купую в одному зоомагазині. Можу підказати, куди вам слід звернутися.
 
eviktor463 Дата: Пт, 19-05-2023, 17:10 | Допис # 3
Рядовой
Нідерланди
Група: Користувачі
Дописи: 25
Статус: Offline
Як мені сказала одна моя знайома, якщо наші діти у цьому віці шкодують тварин, то ростуть людяними. І я повністю згоден з нею. Ви мені підкажете, де купуєте корми? У якому зоомагазині? І які мені краще вибрати?
 
semen26031989 Дата: Пт, 19-05-2023, 17:19 | Допис # 4
Рядовой
Нідерланди
Група: Користувачі
Дописи: 4
Статус: Offline
Я раджу відвідати зоомагазин MasterZoo. Мені його порекомендував знайомий ветеринар, який не перший рік теж купує там корми для котів https://masterzoo.ua/ua/catalog/koti/korm-dlya-kotv/ тут. Вибір завжди величезний, ціни доступні. Щодо вибору, можу порекомендувати сухий корм для кошенят KIRBY CAT зі смаком яловичини та курки. Його переваги в тому, що він містить комплекс вітамінів, що зміцнюють скелет та зуби. Також у ньому багато білків для зміцнення імунітету. Весь вибір можна побачити, перейшовши на сайт магазину. Асортимент величезний. Все завжди свіже та якісне. Вдалої вам покупки.
Прикріплено: 7724312.jpg (25.7 Kb)


Допис відредаговано semen26031989 - Пт, 19-05-2023, 17:22
 
Форуми » ВОВЧАНСЬК: ЗЕМЛЯЦТВО/ЗЕМЛЯЧЕСТВО » РАЗНОЕ » Хорчу купити корм для кота
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright "Bank e-Day" © 2024