Меню сайта
Форма вхіда
Міні чат
ХТО НА ФОРУМІ?
Сегодня были:
{IF}
ТОП ФОРУМОВ
{ENDIF}{IF}
Фотоальбоми
{ENDIF} {IF}
Сервисы
{ENDIF} {IF}
Пошук на форумі
 
{ENDIF} {IF}
-----
{ENDIF}
ВОВЧ@НСЬК Сб, 27-04-2024, 16:47
Вітаю Вас Гость | RSS
Кто автор?
 

[Нові дописи · Участники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форуми » ВОВЧАНСЬК: ЗЕМЛЯЦТВО/ЗЕМЛЯЧЕСТВО » РАЗНОЕ » Посоветуйте кондиционер
Посоветуйте кондиционер
soffia Дата: Пт, 28-07-2023, 11:32 | Допис # 1
Рядовой
Російська Федерація
Група: Користувачі
Дописи: 10
Статус: Offline
На улице такая жара стоит, что порой хочется прийти домой и расслабиться под кондиционером, а у нас его пока нет. Но мы планируем купить. Подскажите, пожалуйста, какой кондиционер лучше взять? И по каким критериям его нужно выбирать?
 
artur_savin Дата: Пт, 28-07-2023, 11:49 | Допис # 2
Рядовой
Російська Федерація
Група: Користувачі
Дописи: 1
Статус: Offline
Обычно кондиционер выбирают, во-первых, по площади и высоте помещения, где он будет размещен, во-вторых, по количеству проживающих в доме людей, и, в-третьих, по его характеристикам, мощности и т.д.
 
sivka Дата: Пт, 28-07-2023, 11:54 | Допис # 3
Рядовой
Сполучені Штати
Група: Користувачі
Дописи: 18
Статус: Offline
Интересно, а какое отношение к этому имеет количество проживающих в доме людей? Я думаю, что в первую очередь важно, чтобы кондиционер был качественным и служил долго, а все остальное - мелочи.
 
Ogonek Дата: Пт, 28-07-2023, 11:59 | Допис # 4
Рядовой
Російська Федерація
Група: Користувачі
Дописи: 20
Статус: Offline
При покупке кондиционера необходимо учитывать множества факторов, если вы хотите, чтобы он идеально подходил вам и, главное, служил не один сезон, а долгие годы. Я, например, покупая в этом году кондиционер gree fairy, выбирал долго и тщательно. Кстати, вы тоже можете обратить внимание на сплит-системы gree fairy https://kkplus.shop/kondici.....
 
la2217596 Дата: Вт, 12-03-2024, 13:17 | Допис # 5
Рядовой
Україна
Група: Користувачі
Дописи: 7
Статус: Offline
Теж планую придбати кондиціонер, але не знаю, чи потрібен він. Як ви вважаєте? Та де краще купувати?
 
misterbicips Дата: Вт, 12-03-2024, 13:20 | Допис # 6
Сержант
Україна
Група: Користувачі
Дописи: 158
Статус: Offline
Як архітектор, я часто наголошую на важливості кондиціонерів у будинках для забезпечення комфортних умов проживання. Домашні кондиціонери https://primavent.com.ua/index.php?route=product/category&path=79 це ключовий аспект в будівництві сучасного житла. Вони дозволяють регулювати температуру та вологість повітря, що забезпечує здорове та комфортне середовище для мешканців. Крім того, кондиціонери сприяють заощадженню енергії, оскільки дозволяють утримувати сталу температуру у будинку, що зменшує необхідність використання електричного опалення чи кондиціонування. Тому я рекомендую встановлювати побутові кондиціонери в будинках, щоб забезпечити комфорт і ефективність енергоспоживання.
 
Форуми » ВОВЧАНСЬК: ЗЕМЛЯЦТВО/ЗЕМЛЯЧЕСТВО » РАЗНОЕ » Посоветуйте кондиционер
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright "Bank e-Day" © 2024