Меню сайта
Форма вхіда
Міні чат
ХТО НА ФОРУМІ?
Сегодня были:
{IF}
ТОП ФОРУМОВ
{ENDIF}{IF}
Фотоальбоми
{ENDIF} {IF}
Сервисы
{ENDIF} {IF}
Пошук на форумі
 
{ENDIF} {IF}
-----
{ENDIF}
ВОВЧ@НСЬК Ср, 08-05-2024, 06:00
Вітаю Вас Гость | RSS
Кто автор?
 

[Нові дописи · Участники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форуми » ВОВЧАНСЬК: ЗЕМЛЯЦТВО/ЗЕМЛЯЧЕСТВО » РАЗНОЕ » Якісний чохол на айфон 11
Якісний чохол на айфон 11
Levchenko Дата: Ср, 24-01-2024, 18:30 | Допис # 1
Сержант
Естонія
Група: Користувачі
Дописи: 148
Статус: Offline
Я тут новенький і недавно купив iPhone 11. Шукаю чохол, але вибір величезний і я збентежений. Хочу щось стильне, але водночас надійне, щоб захищало від падінь. Можливо, є варіанти з кишеньками для карт? І як на рахунок прозорих чохлів, чи вони швидко не пожовтіють? Хочу, щоб чохол служив довго і залишався красивим.
 
HzBoy Дата: Ср, 24-01-2024, 18:31 | Допис # 2
Рядовой
Естонія
Група: Користувачі
Дописи: 96
Статус: Offline
Я вже декілька років користуюся iPhone і завжди обираю чохли з урахуванням декількох критеріїв: захист, стиль, і додаткові функції. Для надійного захисту від падінь рекомендую чохли з товстими краями і амортизаційним шаром. Щодо кишеньок для карт, існують чохли-книжки або з зовнішніми відділеннями, але вони можуть додати об'єму. Прозорі чохли дійсно можуть пожовтіти з часом, тому краще вибирати високоякісний матеріал або розглянути непрозорі варіанти.
 
Levchenko Дата: Ср, 24-01-2024, 18:32 | Допис # 3
Сержант
Естонія
Група: Користувачі
Дописи: 148
Статус: Offline
Мені дуже подобається ідея чохла-книжки з кишеньками для карт, але мені також хочеться зберегти стильний вигляд телефону. Чи не знаєте ви, чи є на ринку чохли, що поєднують і захист, і елегантність, і не роблять телефон надто громіздким? І як ви ставитеся до силіконових чохлів? Чи достатньо вони надійні?
 
misterbicips Дата: Ср, 24-01-2024, 18:34 | Допис # 4
Сержант
Естонія
Група: Користувачі
Дописи: 158
Статус: Offline
Цитата Levchenko ()
Я тут новенький і недавно купив iPhone 11. Шукаю чохол, але вибір величезний і я збентежений. Хочу щось стильне, але водночас надійне, щоб захищало від падінь. Можливо, є варіанти з кишеньками для карт? І як на рахунок прозорих чохлів, чи вони швидко не пожовтіють? Хочу, щоб чохол служив довго і залишався красивим.

З огляду на ваші запитання та уподобання, дозвольте порекомендувати вам відвідати інтернет магазин "iLounge", де представлений широкий асортимент чохлів для iPhone 11 https://ilounge.ua/ua/catalog/chohly-iphone-11 тут ви знайдете високоякісні чохли, які відповідають усім вашим критеріям: від чохлів-книжок з кишеньками для карт до елегантних і надійних силіконових чохлів, які не роблять телефон громіздким.

Особливо варто звернути увагу на моделі з підвищеним рівнем захисту, які забезпечують відмінну амортизацію при падіннях, та на ті, що мають антимікробні покриття, здатні запобігати пожовтінню прозорих чохлів. Великий вибір дизайнів і матеріалів дозволить вам підібрати ідеальний варіант, який поєднує стиль і функціональність.
 
Форуми » ВОВЧАНСЬК: ЗЕМЛЯЦТВО/ЗЕМЛЯЧЕСТВО » РАЗНОЕ » Якісний чохол на айфон 11
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright "Bank e-Day" © 2024