Меню сайта
Форма вхіда
Міні чат
ХТО НА ФОРУМІ?
Сегодня были:
{IF}
ТОП ФОРУМОВ
{ENDIF}{IF}
Фотоальбоми
{ENDIF} {IF}
Сервисы
{ENDIF} {IF}
Пошук на форумі
 
{ENDIF} {IF}
-----
{ENDIF}
ВОВЧ@НСЬК Ср, 08-05-2024, 17:14
Вітаю Вас Гость | RSS
Что здесь изображено?
 

[Нові дописи · Участники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форуми » ВОВЧАНСЬК: ЗЕМЛЯЦТВО/ЗЕМЛЯЧЕСТВО » РАЗНОЕ » Жіночий одяг з вишивкою
Жіночий одяг з вишивкою
olesia Дата: Нд, 25-02-2024, 17:21 | Допис # 1
Рядовой
Нідерланди
Група: Користувачі
Дописи: 13
Статус: Offline
Привіт всім! Дуже хочу собі купити красиву сукню з вишивкою, але не знаю яку обрати. Хочу, щоб ви мені порадили дуже красиві варіанти, та інтернет-магазин, де її можна замовити вигідно.
 
lydmula8888 Дата: Нд, 25-02-2024, 17:23 | Допис # 2
Рядовой
Нідерланди
Група: Користувачі
Дописи: 2
Статус: Offline
Одяг з вишивкою, це можна сказати моя любов, я регулярно поповнюю свій гардероб такими речами. Тобі можу підказати, в якому магазині купую такі речі, там точно є сукні з вишивкою.
 
olesia Дата: Нд, 25-02-2024, 17:25 | Допис # 3
Рядовой
Нідерланди
Група: Користувачі
Дописи: 13
Статус: Offline
В мене і з вишитого є тільки одна сорочка, а от сукню хочу прям дуже. Можливо ти мені порадиш варіант такої сукні, на яку варто звернути свою увагу? А ще хочу, щоб залишила мені посилання на магазин, де її можна замовити.
 
lydmula8888 Дата: Нд, 25-02-2024, 17:30 | Допис # 4
Рядовой
Нідерланди
Група: Користувачі
Дописи: 2
Статус: Offline
Та без проблем, тим більше в вишитому одязі я розуміюсь. Зверни свою увагу на лляну довгу сукню "Кантрі" з вишивкою та розрізами https://kram.kr.ua/zinki/ яку можна вигідно купити в інтернет-магазині Крамниця вишитого одягу. Сукня виконана з високоякісного льону, що дає їй неперевершену легкість та приємність до тіла в будь-яку погоду. Блакитний колір додає особливого шарму та робить її універсальною для будь-якого сезону.

Є в багатьох кольорах та розмірах, тут вже обирай на свій смак. Також вона максимально легка, адже з льону, тому носити її саме задоволення.
 
Форуми » ВОВЧАНСЬК: ЗЕМЛЯЦТВО/ЗЕМЛЯЧЕСТВО » РАЗНОЕ » Жіночий одяг з вишивкою
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright "Bank e-Day" © 2024