Меню сайта
Форма вхіда
Міні чат
ХТО НА ФОРУМІ?
Сегодня были:
{IF}
ТОП ФОРУМОВ
{ENDIF}{IF}
Фотоальбоми
{ENDIF} {IF}
Сервисы
{ENDIF} {IF}
Пошук на форумі
 
{ENDIF} {IF}
-----
{ENDIF}
ВОВЧ@НСЬК Пт, 26-04-2024, 15:11
Вітаю Вас Гость | RSS
Кто автор?
 

[Нові дописи · Участники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форуми » ВОВЧАНСЬК: ЗЕМЛЯЦТВО/ЗЕМЛЯЧЕСТВО » РАЗНОЕ » paniOlena з censor.net.ua (землячка!?)
paniOlena з censor.net.ua
volchansk Дата: Чт, 19-07-2007, 23:44 | Допис # 1
Admin
Великобританія
Група: Модератори
Дописи: 1175
Статус: Offline
http://censor.net.ua/go/viewTopic--page--3--id--162236
Quote

paniOlena Комментировать
Земляче, ти правий щодо суржика.
Але згадую, як я прийшла до української.
Народилася у Радянському Союзі, вдома говорили суржиком, навіть ближчим до російської, бо досвіду спілкування рідною батькам бракувало - де йому взятися; В дитсадку - виключно російська, причому в більшості про "доброго дедушку Ленина" з вуст затятої комуністки виховательки, всі книжки, журнали, телебачення - все російською, тому років у 6 я жодного слова не знала українською...
Але прийшов час України.
Добре, що батьки швидко спіймали момент і стали навчати мене українській.
За рік-півтора на розмовному рівні я знала її вдосконалості і мене віддали до української школи, де я і "заразилася" націоналізмом, стала читати нашу, особливо історичну, літературу, з 6-го класу брала участь у олімпіадах з мови.
Ще до першого класу в моїй російській стали з’являтися українські слова, потім перейшла на "ядрений" суржик, але прцес його "омовлення" тривав безперервно і , прийшовши в інститут, я сама не помітила, що розмовляю майже літературною українською за рідкісним словарним вийнятком.
Тепер це моя принципова позиція, хоча російською володію добре.
15-06-2007, 09:28

--------------------------------------------------------------------------------

Андреас Комментировать
А звідки ви, шановна панночко?
15-06-2007, 09:36

--------------------------------------------------------------------------------

paniOlena Комментировать
Вовчанськ.
Є таке невеличке містечко на Харківщині за 6 км. від російського кордону.
15-06-2007, 09:40

--------------------------------------------------------------------------------

Андреас Комментировать
Є таке місто, знаю. Не був, але з хлопцями з Вовчанська навчався... в Харкові.
15-06-2007, 09:53



.
 
Warcraft Дата: Пт, 20-07-2007, 00:03 | Допис # 2
Лейтенант
Україна
Група: Перевірені
Дописи: 516
Статус: Offline
Чомуж пані Олена з сенсорнетюей, не послідувала вашому запрошенню, якщо вона дійсно з Вовчанська?

ЛЮБЛЮ П-И-В-О ! ! !
 
Форуми » ВОВЧАНСЬК: ЗЕМЛЯЦТВО/ЗЕМЛЯЧЕСТВО » РАЗНОЕ » paniOlena з censor.net.ua (землячка!?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright "Bank e-Day" © 2024