Меню сайта
Форма вхіда
Міні чат
ХТО НА ФОРУМІ?
Сегодня были:
{IF}
ТОП ФОРУМОВ
{ENDIF}{IF}
Фотоальбоми
{ENDIF} {IF}
Сервисы
{ENDIF} {IF}
Пошук на форумі
 
{ENDIF} {IF}
-----
{ENDIF}
ВОВЧ@НСЬК Нд, 19-05-2024, 08:02
Вітаю Вас Гость | RSS
Кто автор?
 

[Нові дописи · Участники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: s1on, Warcraft  
Форуми » ВОВЧАНСЬК: повсякденності/повседневності » ОБЩЕНИЕ » Новий обігрівач
Новий обігрівач
Levchenko Дата: Нд, 05-12-2021, 17:17 | Допис # 1
Сержант
Україна
Група: Користувачі
Дописи: 149
Статус: Offline
Потрібно на дачу взяти обігрівач, бо там зараз взагалі ніякого опалення немає, тому що там ніхто не живе, але я періодично туди ходжу, тому було б непогано взяти хоч якийсь обігрівач. Можете щось порадити? Бажано щось не дуже дороге.
 
misterbicips Дата: Нд, 05-12-2021, 18:07 | Допис # 2
Сержант
Україна
Група: Користувачі
Дописи: 160
Статус: Offline
Цитата Levchenko ()
Потрібно на дачу взяти обігрівач, бо там зараз взагалі ніякого опалення немає, тому що там ніхто не живе, але я періодично туди ходжу, тому було б непогано взяти хоч якийсь обігрівач. Можете щось порадити? Бажано щось не дуже дороге.
Коли я купував собі обігрівач, у мене проблем із його пошуком не було. Хоча різновидів обігрівачів безліч, все одно, взяти щось досить просто. Я, наприклад, звичайнісінький конвектор купував. Вышло недорого и при этом он вполне эффективный.
 
Levchenko Дата: Нд, 05-12-2021, 18:40 | Допис # 3
Сержант
Україна
Група: Користувачі
Дописи: 149
Статус: Offline
Цитата misterbicips ()
Коли я купував собі обігрівач, у мене проблем із його пошуком не було. Хоча різновидів обігрівачів безліч, все одно, взяти щось досить просто. Я, наприклад, звичайнісінький конвектор купував. Вышло недорого и при этом он вполне эффективный.
Мені б щось подібне взяти. Є якісь конкретні пропозиції чи хоча б непогані магазини у Харкові, де продаються обігрівачі. Я просто не знаю, де мені найкраще брати обігрівач, щоб було з чого брати і щоб за ціною вийшло не надто дорого.
 
misterbicips Дата: Нд, 05-12-2021, 21:16 | Допис # 4
Сержант
Україна
Група: Користувачі
Дописи: 160
Статус: Offline
Думаю, якщо пошукати магазини, то можна знайти нормальні обігрівачі. Я купував обігрівач досить давно, і робив це через інтернет-магазин, тому місцеві магазини тобі навряд чи пораджу.Що стосується інтернет магазинів, рекомендую подивитися на розетці https://bt.rozetka.com.ua/ua/oil_radiators/c80248/page=2/ Я там якраз і брав обігрівач.
Ціни цілком адекватні, не можу сказати, що дешево, але й не дорого, стандартна ціна. А якщо пощастить, можна знайти непогану знижку.


Допис відредаговано misterbicips - Нд, 05-12-2021, 21:17
 
Форуми » ВОВЧАНСЬК: повсякденності/повседневності » ОБЩЕНИЕ » Новий обігрівач
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright "Bank e-Day" © 2024