Меню сайта
Форма вхіда
Міні чат
ХТО НА ФОРУМІ?
Сегодня были:
{IF}
ТОП ФОРУМОВ
{ENDIF}{IF}
Фотоальбоми
{ENDIF} {IF}
Сервисы
{ENDIF} {IF}
Пошук на форумі
 
{ENDIF} {IF}
-----
{ENDIF}
ВОВЧ@НСЬК Сб, 27-04-2024, 09:54
Вітаю Вас Гость | RSS
Кто автор?
 

[Нові дописи · Участники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: s1on, Warcraft  
Форуми » ВОВЧАНСЬК: повсякденності/повседневності » ОБЩЕНИЕ » Реклама бизнеса
Реклама бизнеса
nikolay_furmann Дата: Нд, 05-02-2023, 17:03 | Допис # 1
Рядовой
Канада
Група: Користувачі
Дописи: 8
Статус: Offline
В прошлом месяце я открыл свою парикмахерскую, нанял специалистов, арендовал помещение, все оформили, но клиентов пока что очень мало. Думаю заняться продвижением и размещением рекламы. Скажите, какой рекламой можно привлечь больше клиентов?
 
sivka Дата: Нд, 05-02-2023, 17:30 | Допис # 2
Рядовой
Канада
Група: Користувачі
Дописи: 18
Статус: Offline
Ну, конечно, реклама и продвижение - это самое важное в бизнесе. Правильно, что вы решили заняться этим, без хорошей рекламы у вас не будет много клиентов.
 
Ogonek Дата: Нд, 05-02-2023, 18:21 | Допис # 3
Рядовой
Канада
Група: Користувачі
Дописи: 20
Статус: Offline
Ну, вообще, все методы продвижения и рекламы хороши по-своему. Но я так понимаю, что вам нужны клиенты исключительно из вашего города, поэтому имеет смысл размещать рекламу только в вашем регионе. Закажите рекламу в метро, в вагонах, на билбордах и т.д. у этого рекламного агентства https://reklama-metro.com.ua/.
 
soffia Дата: Нд, 05-02-2023, 18:38 | Допис # 4
Рядовой
Канада
Група: Користувачі
Дописи: 10
Статус: Offline
Еще можно размещать рекламу и в Интернете. Я уже 2 года занимаюсь маникюром на дому и размещаю объявления в местных группах в соц. сетях, а также на форумах. Ну, у меня такой маленький бизнес, поэтому мне хватает и такой рекламы.
 
Livais Дата: Вт, 17-10-2023, 13:43 | Допис # 5
Рядовой
Туреччина
Група: Користувачі
Дописи: 81
Статус: Offline
Можно колл-центр сделать и обзванивать потенциальных клиентов - это даст Вам отличную базу. Сейчас даже виртуальный номер купить навсегда https://didvirtualnumbers.com/ можно, при чем очень недорого и это для Вас станет находкой.)
 
vladimirkreysa49 Дата: Нд, 29-10-2023, 15:21 | Допис # 6
Рядовой
Україна
Група: Користувачі
Дописи: 4
Статус: Offline
Ну, конечно, реклама и продвижение - это самое важное в бизнесе. Правильно, что вы решили заняться этим, без хорошей рекламы у вас не будет много клиентов.
 
wel2004k Дата: Пн, 04-12-2023, 15:41 | Допис # 7
Рядовой
Україна
Група: Користувачі
Дописи: 1
Статус: Offline
Вітаю!

Вітаю з відкриттям перукарні!

Щоб залучити більше клієнтів, потрібно використовувати різні канали реклами. Ось кілька ідей:

Контекстна реклама. Це один із найефективніших способів залучити цільову аудиторію. Контекстна реклама показується користувачам, які шукають послуги схожі на ваші.

Соціальні мережі. Соціальні мережі - це чудовий спосіб спілкуватися зі своєю аудиторією та просувати свої послуги. Створіть акаунти в популярних соціальних мережах та публікуйте цікаві та привабливі пости про свою перукарню.

SEO просування. SEO просування допоможе підвищити рейтинг вашого сайту в пошукових системах. Це дозволить вам отримувати більше клієнтів, які шукають перукарні у вашому регіоні.

Якщо ви не бажаєте займатися просуванням самостійно, ви можете звернутися до фахівців. Наприклад, компанія https://www.fusify.io/  допоможе вам налаштувати рекламу так, що ви обов'язково отримаєте широку клієнтську базу.

Ось кілька порад, які допоможуть вам залучити більше клієнтів:

Зробіть свій сайт привабливим та інформативним. Ваш сайт має бути легко знайти та легко орієнтуватися. Він повинен містити всю необхідну інформацію про ваші послуги, ціни та контактні дані.
Використовуйте якісні фотографії та відео. Якісні зображення та відеоролики допоможуть вам привернути увагу потенційних клієнтів.
Пропонуйте знижки та акції. Знижки та акції - це чудовий спосіб залучити нових клієнтів та спонукати їх повернутися.
Забезпечте відмінне обслуговування клієнтів. Відмінне обслуговування клієнтів – це найкращий спосіб завоювати довіру та лояльність клієнтів.

Я бажаю вам успіхів у вашому бізнесі!
 
snabokov889 Дата: Вт, 06-02-2024, 15:22 | Допис # 8
Рядовой
Нідерланди
Група: Користувачі
Дописи: 10
Статус: Offline
Відкривати бізнес та розвивати його дуже легко, насправді, навіть в умовах війни. Особисто я б рекомендував почати інвестувати в надра нашої країни. Це дуже прибутково та надійно. Можу навіть порекомендувати чудову компанію, яка може допомогти вам у цьому https://geogroup.com.ua/oczinka-vplyvu-na-dovkillya/

Допис відредаговано snabokov889 - Вт, 20-02-2024, 15:53
 
Форуми » ВОВЧАНСЬК: повсякденності/повседневності » ОБЩЕНИЕ » Реклама бизнеса
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright "Bank e-Day" © 2024