Меню сайта
Форма вхіда
Міні чат
ХТО НА ФОРУМІ?
Сегодня были:
{IF}
ТОП ФОРУМОВ
{ENDIF}{IF}
Фотоальбоми
{ENDIF} {IF}
Сервисы
{ENDIF} {IF}
Пошук на форумі
 
{ENDIF} {IF}
-----
{ENDIF}
ВОВЧ@НСЬК Нд, 05-05-2024, 00:27
Вітаю Вас Гость | RSS
Кто автор?
 

[Нові дописи · Участники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: s1on, Warcraft  
Форуми » ВОВЧАНСЬК: повсякденності/повседневності » ОБЩЕНИЕ » Стильний жіночий одяг
Стильний жіночий одяг
Yaryna Дата: Чт, 29-06-2023, 12:16 | Допис # 1
Рядовой
Україна
Група: Користувачі
Дописи: 7
Статус: Offline
Я зацікавлена у стильному жіночому одязі і хочу дізнатися більше про останні тренди. Який стиль актуальний цього сезону? Які кольори та крої варто обрати, щоб бути модною та елегантною? Я також хотіла б почути рекомендації стосовно магазинів, де можна знайти якісний та стильний одяг.
 
HzBoy Дата: Чт, 29-06-2023, 12:22 | Допис # 2
Рядовой
Україна
Група: Користувачі
Дописи: 95
Статус: Offline
Цього сезону стильною тенденцією є повернення до ретро-стилю. Модними є пишні сукні з вишуканими деталями, а також костюми у стилі 80-х та 90-х. Щодо кольорів, популярними є пастельні та нейтральні відтінки, а також яскраві акценти. Вибір кроїв залежить від вашої фігури та особистого стилю.
 
rozhkov-dmitro Дата: Чт, 29-06-2023, 12:26 | Допис # 3
Рядовой
Україна
Група: Користувачі
Дописи: 13
Статус: Offline
Щодо магазинів, рекомендую заглянути до відомих брендів, таких як Zara, H&M та Mango, які пропонують стильний одяг за доступними цінами.
 
alinagershik Дата: Чт, 29-06-2023, 12:32 | Допис # 4
Рядовой
Україна
Група: Користувачі
Дописи: 10
Статус: Offline
Цитата Yaryna ()
Я зацікавлена у стильному жіночому одязі і хочу дізнатися більше про останні тренди. Який стиль актуальний цього сезону? Які кольори та крої варто обрати, щоб бути модною та елегантною? Я також хотіла б почути рекомендації стосовно магазинів, де можна знайти якісний та стильний одяг.

Поміж трендів цього сезону також можна виділити лляні та шовкові сукні з рюшами та вишивками, а також стильні комбінезони. Увагу заслуговують також невеликі сумочки зі шкіри та аксесуари з натуральних матеріалів, які додають шарму вашому образу. Щодо магазинів, я б рекомендувала звернути увагу на місцеві бутіки та онлайн-магазини, де можна знайти унікальні речі від молодих дизайнерів. Якщо ви шукаєте мультибрендовий інтернет-магазин з ексклюзивним одягом, я б хотіла порекомендувати вам магазин  Хелен-Марлен.
Зверніть увагу на бренд Simone Rocha https://helen-marlen.com/ua/brands/simone-rocha , який відомий своїми унікальними та романтичними колекціями. Її одяг поєднує класичні силуети з експериментами з тканинами та деталями. У її колекціях можна побачити розкішні вишивки, французькі манжети та незвичайні деталі. Цей бренд відомий своєю якістю та високою мірою ручної праці. Магазин Simone Rocha на Хелен-Марлен пропонує широкий вибір її оригінальних моделей та аксесуарів. Ви зможете знайти там елегантні сукні, сарафани та аксесуари, що доповнять ваш стиль і нададуть вам особливого шарму.


Допис відредаговано alinagershik - Чт, 29-06-2023, 12:33
 
lebed_art Дата: Пн, 11-09-2023, 01:28 | Допис # 5
Рядовой
Франція
Група: Користувачі
Дописи: 27
Статус: Offline
Если кто-то из вас надумает обновит ьсвой образ, думаю вам стоит купить что-то  https://diadia.ua/kofty-svitshoty/kofty-svitshoty-svitshoty-hudi/  из их магазина. Мне кажется они прям очень хорошие поставщики посмотрите что у них есть.
 
serofimushka Дата: Ср, 20-09-2023, 13:28 | Допис # 6
Рядовой
Україна
Група: Користувачі
Дописи: 15
Статус: Offline
Цитата Yaryna ()
Я зацікавлена у стильному жіночому одязі і хочу дізнатися більше про останні тренди. Який стиль актуальний цього сезону? Які кольори та крої варто обрати, щоб бути модною та елегантною? Я також хотіла б почути рекомендації стосовно магазинів, де можна знайти якісний та стильний одяг.
 Привіт, я також довго була  в пошуку класних, якісних речей, тому можу з радістю порекомендувати де , наприклад, можна купити тренч https://virna.ua/uk/catalog/outerwear/trench-coat на осінь. Вишуканий асортимент, гарна якість тканин , завжди топові моделі. Бренд Virna відшиває якісний та стильний  одяг на кожен сезон.  Вишуканий асортимент, гарна якість тканин , завжди топові моделі.


Допис відредаговано serofimushka - Ср, 20-09-2023, 15:19
 
Форуми » ВОВЧАНСЬК: повсякденності/повседневності » ОБЩЕНИЕ » Стильний жіночий одяг
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright "Bank e-Day" © 2024