Меню сайта
Форма вхіда
Міні чат
ХТО НА ФОРУМІ?
Сегодня были:
{IF}
ТОП ФОРУМОВ
{ENDIF}{IF}
Фотоальбоми
{ENDIF} {IF}
Сервисы
{ENDIF} {IF}
Пошук на форумі
 
{ENDIF} {IF}
-----
{ENDIF}
ВОВЧ@НСЬК Сб, 04-05-2024, 19:00
Вітаю Вас Гость | RSS
Что здесь изображено?
 

[Нові дописи · Участники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: s1on, Warcraft  
Форуми » ВОВЧАНСЬК: повсякденності/повседневності » ОБЩЕНИЕ » Ваші відгуки про книгарню Readeat
Ваші відгуки про книгарню Readeat
bolshechem_zhizn Дата: Вт, 19-12-2023, 19:36 | Допис # 1
Рядовой
Великобританія
Група: Користувачі
Дописи: 50
Статус: Offline
Привіт, друзі книголюби! Я нещодавно відвідав книгарню Readeat і хочу почути ваші враження. Як вам обслуговування? Чи задоволені ви асортиментом? Чи є які-небудь особливі рекомендації щодо покупок? Мене особливо цікавить, як ви оцінюєте атмосферу в магазині. Розкажіть про свої враження та дайте поради тим, хто ще не був у Readeat. Дякую!
 
akhamsa Дата: Вт, 19-12-2023, 19:37 | Допис # 2
Рядовой
Великобританія
Група: Користувачі
Дописи: 82
Статус: Offline
Вітаю, книголюби! В мене був чудовий досвід у Readeat. Персонал був дуже привітний та допоміжний. Величезний вибір книг на різні смаки та теми. Я знайшов там кілька рідкісних видань, які шукав довго. І ціни приємно вражають. А ви, що думаєте про асортимент і ціни?
 
biteh Дата: Вт, 19-12-2023, 19:38 | Допис # 3
Рядовой
Великобританія
Група: Користувачі
Дописи: 35
Статус: Offline
Привіт, книгомани! Я, на жаль, зараз не можу поділитися позитивними враженнями від Readeat. Мій візит був трошки неудачним через непорозуміння з обслуговуванням. Але все обійшлося, обов'язково завітаю ще. Якщо у вас був схожий випадок, розкажіть, як ви його вирішили.
 
cocacola Дата: Вт, 19-12-2023, 19:39 | Допис # 4
Рядовой
Великобританія
Група: Користувачі
Дописи: 26
Статус: Offline
Привіт, книголюби! Чув, що деякі з вас мають певні зауваження, тому хочу поділитися з вами новиною. Readeat пропонує дуже вигідні умови, на сторінці "про нас" https://readeat.com/pro-nas ви зможете дізнатись інформацію про книгарню! Тепер ви можете отримати книги з безкоштовною доставкою. 
Це чудова можливість скористатися асортиментом магазину, не переймаючись вартістю доставки. Поділіться своїми думками, можливо, хтось вже скористався цією пропозицією. Я особисто вражений таким сервісом і рекомендую всім придивитися до Readeat!
 
Форуми » ВОВЧАНСЬК: повсякденності/повседневності » ОБЩЕНИЕ » Ваші відгуки про книгарню Readeat
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright "Bank e-Day" © 2024