Меню сайта
Форма вхіда
Міні чат
ХТО НА ФОРУМІ?
Сегодня были:
{IF}
ТОП ФОРУМОВ
{ENDIF}{IF}
Фотоальбоми
{ENDIF} {IF}
Сервисы
{ENDIF} {IF}
Пошук на форумі
 
{ENDIF} {IF}
-----
{ENDIF}
ВОВЧ@НСЬК Сб, 04-05-2024, 18:21
Вітаю Вас Гость | RSS
Кто автор?
 

[Нові дописи · Участники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: s1on, Warcraft  
Форуми » ВОВЧАНСЬК: повсякденності/повседневності » ОБЩЕНИЕ » Віскі
Віскі
misterbicips Дата: Нд, 24-12-2023, 00:31 | Допис # 1
Сержант
Нідерланди
Група: Користувачі
Дописи: 158
Статус: Offline
Привіт всім! В моїх планах є покупка віскі, але я не знаю який саме купити, адже раніше не пив його. Хочу, щоб ви мені порадили варіанти смачного віскі, та інтернет-магазин в якому його можна купити.
 
Levchenko Дата: Нд, 24-12-2023, 00:35 | Допис # 2
Сержант
Нідерланди
Група: Користувачі
Дописи: 148
Статус: Offline
Я в якийсь час дегустував багато алкогольних напоїв, і віскі також пив та не раз. Від себе можу тобі порадити хороший онлайн магазин, в якому завжди замовляю напої, по дуже лояльним цінам.
 
misterbicips Дата: Нд, 24-12-2023, 00:38 | Допис # 3
Сержант
Нідерланди
Група: Користувачі
Дописи: 158
Статус: Offline
Я вже переглядав в інтернеті варіанти віскі, але поки не визначився. Дуже цікаво який віскі подобається саме тобі? Можливо і мені такий сподобається. Також буду вдячний, якщо поділишся посиланням на магазин.
 
Levchenko Дата: Нд, 24-12-2023, 00:46 | Допис # 4
Сержант
Нідерланди
Група: Користувачі
Дописи: 148
Статус: Offline
Одним із кращих для мене являється https://maudau.com.ua/category/viski/typ_napoiu_3=burbon-bourbon віскі Jim Beam White Straight Bourbon я вже багато разів його замовляю в інтернет-магазині Maudau. Смак даного віскі гладкий з тонкими нотками фруктів, карамелі та ванілі. Ти зможеш відчути повністю його смак, якщо додаси декілька кубиків льоду, або просто охолодити в холодильнику.

У тебе зараз є можливість купити його по крутій знижці -41%, це я хочу сказати майже за половину ціни. Тому встигни зараз, поки ціна не повернулась у своє положення.
 
Форуми » ВОВЧАНСЬК: повсякденності/повседневності » ОБЩЕНИЕ » Віскі
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright "Bank e-Day" © 2024