Меню сайта
Форма вхіда
Міні чат
ХТО НА ФОРУМІ?
Сегодня были:
{IF}
ТОП ФОРУМОВ
{ENDIF}{IF}
Фотоальбоми
{ENDIF} {IF}
Сервисы
{ENDIF} {IF}
Пошук на форумі
 
{ENDIF} {IF}
-----
{ENDIF}
ВОВЧ@НСЬК Вт, 07-05-2024, 23:18
Вітаю Вас Гость | RSS
Кто автор?
 

[Нові дописи · Участники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: s1on, Warcraft  
Форуми » ВОВЧАНСЬК: повсякденності/повседневності » ОБЩЕНИЕ » Вища освіта за кордоном
Вища освіта за кордоном
АнтонМета Дата: Сб, 06-04-2024, 11:04 | Допис # 1
Рядовой
Нідерланди
Група: Користувачі
Дописи: 10
Статус: Offline
Дитина наступного року закінчує 11 клас. Думаєм про освіту за кордоном.  Що скажете з цього приводу? Які країни вибирати для навчання? Чиї діти так навчаються -чи подобається їм?
 
Сметолик Дата: Сб, 06-04-2024, 11:13 | Допис # 2
Рядовой
Україна
Група: Користувачі
Дописи: 12
Статус: Offline
Це рішення дитини -навчатись за кордоном? Ви це вже обговорювали? Бо це все повинна вирішувати ваша дитина в першу чергу-де навчатись я маю на увазі.
 
karinok Дата: Сб, 06-04-2024, 11:20 | Допис # 3
Рядовой
Україна
Група: Користувачі
Дописи: 6
Статус: Offline
Зараз все важко з освітою. Більше не навчаються ніж на пари ходять, бо тривоги, тривоги... Але і за кордоном нема нічого простого. В першу чергу потрібно знати хоч якусь іноземну мову досконало.
 
ludaaapas Дата: Сб, 06-04-2024, 11:28 | Допис # 4
Рядовой
Україна
Група: Користувачі
Дописи: 10
Статус: Offline
Багато українських дітей вже навчається за кордоном. І мову швидко вивчають-було би бажання. У вас є ще більше року для цього- потрібно тільки визначитись куди поступати і ким хоче бути ваши дитина. Наприклад, моя племінниця збирається отримувати вищу освіту в Словаччині https://tinyurl.com/28h8vfwj  Якщо цікавить , можу дати її контакти, щоб діти поспілкувались.
 
Форуми » ВОВЧАНСЬК: повсякденності/повседневності » ОБЩЕНИЕ » Вища освіта за кордоном
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright "Bank e-Day" © 2024