Меню сайта
Форма вхіда
Міні чат
ХТО НА ФОРУМІ?
Сегодня были:
{IF}
ТОП ФОРУМОВ
{ENDIF}{IF}
Фотоальбоми
{ENDIF} {IF}
Сервисы
{ENDIF} {IF}
Пошук на форумі
 
{ENDIF} {IF}
-----
{ENDIF}
ВОВЧ@НСЬК Чт, 02-05-2024, 01:21
Вітаю Вас Гость | RSS
Кто автор?
 

[Нові дописи · Участники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: bes-kh  
Форуми » ВОВЧАНЩИНА: КРАЄЗНАВСТВО/КРАЕВЕДЕНИЕ » ИНФОРМАЦИЯ, СПРАВКА, ЦИФРЫ » зеркало для стоматолога
зеркало для стоматолога
taras_gamper Дата: Пт, 20-08-2021, 06:14 | Допис # 1
Рядовой
Фінляндія
Група: Користувачі
Дописи: 43
Статус: Offline
Всем доброго временя суток. Сейчас ищу где можно заказать по интернетузеркало для стоматолога?
 
menigorek Дата: Пт, 20-08-2021, 07:51 | Допис # 2
Рядовой
Фінляндія
Група: Користувачі
Дописи: 72
Статус: Offline
Советую вам заглянуть в интернет-магазин «32norma» там вы найдете зеркало для стоматолога https://32norma.com.ua/instrum....oe.html по очень доступной цене, сумма скидки 7 гривен, если будете заказывать оптом, сумма скидки почувствуется лучше. Я у них постоянный клиент, за качество продукции ручаюсь.
 
naomithome001 Дата: Пт, 21-07-2023, 11:45 | Допис # 3
Рядовой
Україна
Група: Користувачі
Дописи: 10
Статус: Offline
Хочу порекомендувати стоматолога. Олексій Кухаревич - це справжній майстер своєї справи у світі стоматології. Його робота викликає моє глибоке захоплення, і я без сумніву можу сказати, що він - один із найкращих стоматологів, з якими я мала справу. Його вміння зосереджуватись на дрібницях та забезпечувати бездоганну якість лікування здивували мене і дали мені впевненість, що я знаходжусь у надійних руках.
Особливо варто підкреслити його відчуття для пацієнтів. Олексій створює дружню та розслаблену атмосферу, заспокоюючи занепокоєних клієнтів і створюючи довіру. Він відповів на всі мої питання та пояснив кожен етап процедури з професіоналізмом і теплотою.
Загалом, Кухаревич - це справжній професіонал у своїй сфері, який пронизаний любов'ю до своєї роботи і турботою про пацієнтів. Його експертність та обережність вразили мене.
Якщо хтось шукає відмінного стоматолога з неперевершеними навичками та підхопленням, Олексій Кухаревич - безперечно, той, кого варто відвідати.
https://drkukharevich.rivne.ua/
 
Форуми » ВОВЧАНЩИНА: КРАЄЗНАВСТВО/КРАЕВЕДЕНИЕ » ИНФОРМАЦИЯ, СПРАВКА, ЦИФРЫ » зеркало для стоматолога
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright "Bank e-Day" © 2024