Меню сайта
Форма вхіда
Міні чат
ХТО НА ФОРУМІ?
Сегодня были:
{IF}
ТОП ФОРУМОВ
{ENDIF}{IF}
Фотоальбоми
{ENDIF} {IF}
Сервисы
{ENDIF} {IF}
Пошук на форумі
 
{ENDIF} {IF}
-----
{ENDIF}
ВОВЧ@НСЬК Ср, 15-05-2024, 05:39
Вітаю Вас Гость | RSS
Кто автор?
 

[Нові дописи · Участники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форуми » ПРО ВСЕ/ОБО ВСЕМ » РАЗНОЕ » Підкажіть хороший магазин зоотоварів
Підкажіть хороший магазин зоотоварів
Levchenko Дата: Вт, 27-12-2022, 15:31 | Допис # 1
Сержант
Великобританія
Група: Користувачі
Дописи: 148
Статус: Offline
Бажаю всім доброго дня. У мене вдома живуть декілька собак, хом'ячків та маленький папуга. Нещодавно прибилися ще два котика. Хочу купити їм  якихось кормів, ласощів тощо, щоб покращити їх шерсть та кісточки. Шукаю надійний магазин зоотоварів. Де ви купуєте все для своїх тварин?
 
misterbicips Дата: Вт, 27-12-2022, 15:32 | Допис # 2
Сержант
Великобританія
Група: Користувачі
Дописи: 158
Статус: Offline
Доброго дня і вам. У мене вдома теж є міні-живий куточок так би мовити. Чотири кота, три кицьки, дві собаки та три папуги. Все необхідне для них я купую в надіному інтернет-магазині зоотоварів, який мені порадили на роботі коллеги. Якщо цікаво, пишіть. З радістю вам дпоможу.
 
Levchenko Дата: Вт, 27-12-2022, 15:33 | Допис # 3
Сержант
Великобританія
Група: Користувачі
Дописи: 148
Статус: Offline
Ого, та у вас там не просто живий міні-куточок, там цілий зоопарк і вам навіть немає коли сумувати. Судячи з цього, ви дуже любите тварин, як і я. Де ви купуєте все для них? В якому інтернет-магазині зоотоварів? Куди мені порадите звернутися?
 
misterbicips Дата: Вт, 27-12-2022, 15:35 | Допис # 4
Сержант
Великобританія
Група: Користувачі
Дописи: 158
Статус: Offline
Я можу вам порадити купувати подібні товари для тварин https://masterzoo.ua/ua/ тут. Це мій улюблений зоомагазин в якому я уже мабуть постійний покупець. Тут завжди великий вибір якісних товарів, ціні помірні та доступні. Довіряю йому вже понад два роки. Є різні корми для собак, котів, птахів, гризунів. Також є різні наповнювачі, туалети, вітаміні, ласощі, нашийники. Також є різні клітки, сумки, переноски, одяг. На сайті магазину дуже велики асортимент. Переходьте за посиланням та робіть свій вибір. Вам обов'язково сподобається.
 
Chek Дата: Ср, 18-01-2023, 20:00 | Допис # 5
Рядовой
Нідерланди
Група: Користувачі
Дописи: 11
Статус: Offline
З такою кількістю улюбленців, половина вашого заробітку буде йти на корм.
 
Форуми » ПРО ВСЕ/ОБО ВСЕМ » РАЗНОЕ » Підкажіть хороший магазин зоотоварів
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright "Bank e-Day" © 2024