Меню сайта
Форма вхіда
Міні чат
ХТО НА ФОРУМІ?
Сегодня были:
{IF}
ТОП ФОРУМОВ
{ENDIF}{IF}
Фотоальбоми
{ENDIF} {IF}
Сервисы
{ENDIF} {IF}
Пошук на форумі
 
{ENDIF} {IF}
-----
{ENDIF}
ВОВЧ@НСЬК Ср, 22-11-2017, 20:02
Вітаю Вас Гость | RSS
Кто автор?
 

[Нові дописи · Участники · Правила форума · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: s1on, terabyte, terabyt 
Форуми » ВОВЧАНСЬК: повсякденності/повседневності » НОВОСТИ » ЗЛІСНІ БОРЖНИКИ МОЖУТЬ ЗАЛИШИТИСЯ БЕЗ ЖИТЛА
ЗЛІСНІ БОРЖНИКИ МОЖУТЬ ЗАЛИШИТИСЯ БЕЗ ЖИТЛА
terabyte Дата: Пт, 18-03-2011, 12:55 | Допис # 1
Лейтенант
Україна
Група: Модератори
Дописи: 36
Статус: Offline
ЗЛІСНІ БОРЖНИКИ МОЖУТЬ ЗАЛИШИТИСЯ БЕЗ ЖИТЛА

04.11.2010 р. прийнятий в новій редакції Закон України «Про виконавче провадження», який набрав чинності 09.03.2011 р.
В зв*язку з чим вважаємо за необхідне довести до громадян інформацію про зміни які відбулися у Законі України «Про виконавче провадження».
Звернути стягнення на єдине житло боржника або земельну ділянку, на якій знаходится це житло, можливо тільки в тому випадку, якщо сума боргу по виконавчому документу перевищує десять мінімальних заробітних плат (с 1 января мінімальна заробітна плата складає 941,00 грн.) Тобто, якщо заборгованість складає 9410,10 грн., то вже є вірогідність реалізувати кваритиру боржника через торги (аукціон). Різницю боржнику повернуть грошима, але при цьому громадянин залишиться буквально на вулиці, так як на кошти, що залишилися від квартири на друге житло не вистачить.
Згідно зі змінами внесеними у Закон України «Про виконаче провадження» Державна виконавча служба отримала більші та жорсткіші повноваження – в постанові про відкриття виконавчого провадження державний виконавець вказує на необхідність боржнику самостійно виконати рішення у строк до семи днів з моменту винесення постанови (у разі виконання рішення про примусове виселення боржника - у строк до п'ятнадцяти днів) та зазначає, що у разі ненадання боржником документального підтвердження виконання рішення то буде розпочате примусове виконання цього рішення із стягненням з боржника виконавчого збору і витрат, пов'язаних з організацією та проведенням виконавчих дій, передбачених цим Законом. За заявою стягувача державний виконавець одночасно з винесенням постанови про відкриття виконавчого провадження може накласти арешт на майно та кошти боржника, про що виноситься відповідна постанова.
Згідно положення нового Закону України «Про виконавче провадження» ст. 62 рухоме майно, вартість якого не перевищує сто п'ятдесят неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (2550,00 грн), товари побутового вжитку, а також інше рухоме майно (у разі якщо стягувач не заперечує проти цього) реалізуються на комісійних умовах. Нерухоме майно, транспортні засоби, повітряні, морські та річкові судна реалізуються виключно на прилюдних торгах (аукціонах).
Не реалізоване на прилюдних торгах, аукціонах або на комісійних умовах протягом двох місяців майно підлягає уцінці державним виконавцем, що проводиться в десятиденний строк з дня визнання прилюдних торгів чи аукціону такими, що не відбулися, або закінчення двомісячного строку реалізації майна на комісійних умовах. Майно може бути уцінене не більш як на 30 відсотків. У разі нереалізації майна в місячний строк з дня проведення уцінки воно повторно уцінюється в такому самому порядку, але не більш як на 50 відсотків початкової вартості майна.
-У разі якщо в місячний строк з дня проведення повторної уцінки майно не реалізовано на прилюдних торгах, аукціонах або на комісійних умовах, державний виконавець повідомляє про це стягувачу і пропонує йому вирішити питання про залишення за собою нереалізованого майна, крім майна, конфіскованого за рішенням суду.
-У разі якщо стягувач у п'ятнадцятиденний строк з дня отримання повідомлення державного виконавця письмово не заявив про своє бажання залишити за собою нереалізоване майно, арешт з майна знімається і воно повертається боржникові. У разі відсутності в боржника іншого майна, на яке може бути звернено стягнення,
виконавчий документ повертається стягувачу без виконання.
-У разі якщо стягувач виявив бажання залишити за собою нереалізоване майно, він зобов'язаний у п'ятнадцятиденний строк з дня надходження до державного виконавця відповідного повідомлення внести на відповідний рахунок для обліку депозитних сум органу державної виконавчої служби різницю між початковою вартістю нереалізованого майна та сумою коштів, що підлягають стягненню на його користь, якщо початкова вартість нереалізованого майна перевищує суму боргу, яка підлягає стягненню за виконавчим документом. За рахунок перерахованих стягувачем коштів оплачуються витрати, пов'язані з організацією та проведенням виконавчих дій, задовольняються вимоги інших стягувачів та стягується виконавчий збір і штрафи, а залишок коштів повертається боржникові.
-Майно передається стягувачу за ціною, що дорівнює початковій вартості майна, за якою воно передавалося на реалізацію.
Крім того в законі передбачено, ще один вид направлений на боротьбу з боржниками, які мають заборгованість, але не мають бажання сплатити борги то згідно ст. 11 Закону України «Про виконавче провадження» у разі ухилення боржника від виконання зобов'язань, покладених на нього рішенням, звертатися до суду за встановленням тимчасового обмеження у праві виїзду боржника - фізичної особи або керівника боржника - юридичної особи за межі України - до виконання зобов'язань за рішенням.

Заступник начальника віділу
державної виконавчої служби
Вовчанського РУЮ
Харківської області
Півньов Є.В.


Компьютеры, ноутбуки под заказ.
ремонт, обслуживание. Заправка картриджей лазерных принтеров.
Быстро, качественно, не дорого.
http://terabyte.at.ua
 
kalnitskayanastenka Дата: Ср, 21-12-2016, 17:16 | Допис # 2
Рядовой
Україна
Група: Користувачі
Дописи: 4
Статус: Offline
да фигу им с маслом, а не жильё.
 
Форуми » ВОВЧАНСЬК: повсякденності/повседневності » НОВОСТИ » ЗЛІСНІ БОРЖНИКИ МОЖУТЬ ЗАЛИШИТИСЯ БЕЗ ЖИТЛА
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright "Bank e-Day" © 2017