Меню сайта
Форма вхіда
Міні чат
ХТО НА ФОРУМІ?
Сегодня были:
{IF}
ТОП ФОРУМОВ
{ENDIF}{IF}
Фотоальбоми
{ENDIF} {IF}
Сервисы
{ENDIF} {IF}
Пошук на форумі
 
{ENDIF} {IF}
-----
{ENDIF}
ВОВЧ@НСЬК Чт, 14-12-2017, 17:04
Вітаю Вас Гость | RSS
Кто автор?
 

[Нові дописи · Участники · Правила форума · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: s1on, terabyte, terabyt 
Форуми » ВОВЧАНСЬК: повсякденності/повседневності » НОВОСТИ » Податкова служба
Податкова служба
administrator Дата: Пт, 08-07-2011, 12:49 | Допис # 1
Генералиссимус
Україна
Група: Адміністратори
Дописи: 320
Статус: Offline
До уваги платників податків!
12 липня 2011 року відбудеться Інтернет - конференція начальника Вовчанської МДПІ
Лідії Колєснік на тему “Порядок декларування прибутку підприємств відповідно до норм Податкового кодексу України”. Начальник Вовчанської МДПІ відповідатиме на запитання платників в режимі on-line з 12.00 до 13.00. Шановні платники запрошуємо вас прийняти участь у конференції!


[url=http://photoholst.kharkov.ua/]Печать на холсте/url]
 
serivan Дата: Вт, 12-07-2011, 11:13 | Допис # 2
Рядовой
Україна
Група: Користувачі
Дописи: 1
Статус: Offline
Добрий день! Скажіть, будь ласка, чи змінились терміни сплати та подання податкової декларації з податку на прибуток підприємств?
 
gontal Дата: Вт, 12-07-2011, 12:15 | Допис # 3
Рядовой
Україна
Група: Користувачі
Дописи: 1
Статус: Offline
Прошу проконсультировать по следующему вопросу. Включается ли в состав расходов при определении объекта налогообложения налогом на прибыль плата за земельный участок, на котором размещены основные средства, которые не используются в хозяйственной деятельности? Зараннее благодарна за ответ.
 
Lidiya Дата: Вт, 12-07-2011, 12:29 | Допис # 4
Рядовой
Україна
Група: Перевірені
Дописи: 5
Статус: Offline
Quote (serivan)
Добрий день! Скажіть, будь ласка, чи змінились терміни сплати та подання податкової декларації з податку на прибуток підприємств?


Добрий день! Ні, терміни сплати податку та терміни подання податкової декларації з податку на прибуток підприємств не змінились. Зокрема, податкова декларація платниками податку на прибуток підприємств, за винятком виробників сільськогосподарської продукції, визначених ст.155 Податкового кодексу України (далі – Кодекс), подається протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного періоду. Виробники сільськогосподарської продукції, визначені ст.155 Кодексу, для яких визначено річний податковий період, подають податкову декларацію протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року. Платник податків зобов’язаний сплатити суму податку на прибуток підприємств, зазначену у поданій ним декларації з податку на прибуток, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку для подання декларації.

Додано (12-07-2011, 12:29)
---------------------------------------------

Quote (gontal)
Прошу проконсультировать по следующему вопросу. Включается ли в состав расходов при определении объекта налогообложения налогом на прибыль плата за земельный участок, на котором размещены основные средства, которые не используются в хозяйственной деятельности? Зараннее благодарна за ответ.


Добрий день! Відповідно до п.п. 138.10.4 п. 138.10 ст. 138 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) суми нарахованих податків та зборів, установлених Кодексом, враховуються при обчисленні об’єкта оподаткування у складі інших витрат операційної діяльності, пов'язаних з господарською діяльністю. При обчисленні об’єкта оподаткування платник податку має право відносити до складу витрат витрати на сплату земельного податку, а також орендну плату за земельні ділянки державної і комунальної власності за умови належного документального оформлення, що підтверджує використання такої земельної ділянки у операціях пов'язаних з господарською діяльністю.


Допис відредаговано Lidiya - Вт, 12-07-2011, 12:21
 
Evgeniya Дата: Вт, 12-07-2011, 12:31 | Допис # 5
Рядовой
Україна
Група: Користувачі
Дописи: 1
Статус: Offline
Шановна Лідіє Павлівно, поясніть, будь ласка, чи включається до складу витрат фізичної особи – підприємця на загальній системі оподаткування сума амортизації основних фондів?
 
Lidiya Дата: Вт, 12-07-2011, 12:34 | Допис # 6
Рядовой
Україна
Група: Перевірені
Дописи: 5
Статус: Offline
Quote (Evgeniya)
Шановна Лідіє Павлівно, поясніть, будь ласка, чи включається до складу витрат фізичної особи – підприємця на загальній системі оподаткування сума амортизації основних фондів?


Шановнa Evgeniya! Діючим законодавством не передбачено ведення бухгалтерського обліку складу витрат виробництва (обігу) та основних фондів чи нематеріальних активів, що підлягають амортизації для фізичних осіб – підприємців на загальній системі оподаткування. Отже, до складу витрат фізичної особи – підприємця на загальній системі оподаткування не включається сума амортизації основних засобів.
 
raptor Дата: Вт, 12-07-2011, 12:35 | Допис # 7
Рядовой
Україна
Група: Перевірені
Дописи: 6
Статус: Offline
Підкажіть будь-ласка,які санкції накладаються на сільгосппідприємство на спеціальному режимі оподаткування ПДВ у разі запізнення на два місяці перерахування суми податку на спецрахунок ПДВ?
 
Lidiya Дата: Вт, 12-07-2011, 12:47 | Допис # 8
Рядовой
Україна
Група: Перевірені
Дописи: 5
Статус: Offline
Quote (raptor)
Підкажіть будь-ласка,які санкції накладаються на сільгосппідприємство на спеціальному режимі оподаткування ПДВ у разі запізнення на два місяці перерахування суми податку на спецрахунок ПДВ?


Шановний raptor! Дякуємо за запитання, але тема цієї Інтернет - конференції стосується порядку декларування прибутку підприємств відповідно до норм Податкового кодексу України. Пропонуємо Вам звернутись за роз'ясненнями до консультаційного центру, який знаходиться у приміщенні Вовчанської МДПІ за адресою: вул. Гоголя, 53, тел.: 44992.
 
Татьяна Дата: Вт, 12-07-2011, 12:50 | Допис # 9
Рядовой
Україна
Група: Користувачі
Дописи: 1
Статус: Offline
Добрый день! Хотим подать уточненный расчет по налогу на прибыль за период, который уже проверен налоговой. Является ли это основанием для проведения внеплановой документальной проверки?
 
Lidiya Дата: Вт, 12-07-2011, 12:52 | Допис # 10
Рядовой
Україна
Група: Перевірені
Дописи: 5
Статус: Offline
Quote (Татьяна)
Добрый день! Хотим подать уточненный расчет по налогу на прибыль за период, который уже проверен налоговой. Является ли это основанием для проведения внеплановой документальной проверки?


Так, Тетяна, подання уточнюючого розрахунку у вашому випадку є підставою для проведення перевірки, що передбачено в підпункті 78.1.3 пункту 78.1 статті 78 Податкового кодексу України.
 
raptor Дата: Вт, 12-07-2011, 12:53 | Допис # 11
Рядовой
Україна
Група: Перевірені
Дописи: 6
Статус: Offline
добре.
який механізм обліку збитків, сформованих у попередніх періодах і їх відображення у нових деклараціях?
 
Tolik Дата: Вт, 12-07-2011, 12:55 | Допис # 12
Рядовой
Україна
Група: Користувачі
Дописи: 1
Статус: Offline
Якщо наше підприємство стало на облік в середині податкового періоду, який буде перший звітний податковий період з податку на прибуток?
 
raptor Дата: Вт, 12-07-2011, 12:55 | Допис # 13
Рядовой
Україна
Група: Перевірені
Дописи: 6
Статус: Offline
Чи можна Вам писати питання у цій темі форуму після збігу часу онлайн конференції?
Які майбутні теми Ви плануєте висвітлювати?
 
Lidiya Дата: Вт, 12-07-2011, 13:06 | Допис # 14
Рядовой
Україна
Група: Перевірені
Дописи: 5
Статус: Offline
Quote (raptor)
добре.
який механізм обліку збитків, сформованих у попередніх періодах і їх відображення у нових деклараціях?


Згідно з п. 3 підрозділу 4 розділу ХХ Кодексу пункт 150.1 статті 150 Кодексу застосовується у 2011 році з урахуванням такого: якщо результатом розрахунку об'єкта оподаткування платника податку з числа резидентів за підсумками першого кварталу 2011 року є від'ємне значення, то сума такого від'ємного значення підлягає включенню до витрат другого календарного кварталу 2011 року. Розрахунок об'єкта оподаткування за наслідками другого, другого і третього кварталів, другого - четвертого кварталів 2011 року здійснюється з урахуванням від'ємного значення, отриманого платником податку за перший квартал 2011 року, у складі витрат таких податкових періодів наростаючим підсумком до повного погашення такого від'ємного значення. Крім того, відповідно до п. 150.1 ст. 150 Податкового кодексу України (далі – Кодекс), якщо результатом розрахунку об'єкта оподаткування платника податку з числа резидентів за підсумками податкового року є від'ємне значення, то сума такого від'ємного значення підлягає включенню до витрат першого календарного кварталу наступного податкового року. Розрахунок об'єкта оподаткування за наслідками півріччя, трьох кварталів та року здійснюється з урахуванням зазначеного від'ємного значення попереднього року у складі витрат таких податкових періодів наростаючим підсумком до повного погашення такого від'ємного значення.

Додано (12-07-2011, 13:02)
---------------------------------------------

Quote (raptor)
Чи можна Вам писати питання у цій темі форуму після збігу часу онлайн конференції?
Які майбутні теми Ви плануєте висвітлювати?


Шановний raptor! На жаль, проведення Інтернет-конференції заплановано з 12-00 до 13-00. Про теми наступних Інтернет - конференцій платників податків буде повідомлено заздалегідь.

Додано (12-07-2011, 13:04)
---------------------------------------------

Quote (Tolik)
Якщо наше підприємство стало на облік в середині податкового періоду, який буде перший звітний податковий період з податку на прибуток?


Підпунктом 152.9.2 пункту 152.9 статті 152 Податкового кодексу України передбачено, що у разі якщо особа ставиться на облік органом ДПС як платник податку в середині податкового періоду, перший звітний податковий період розпочинається з дати, на яку припадає початок такого обліку, і закінчується останнім календарним днем наступного податкового періоду.

Додано (12-07-2011, 13:06)
---------------------------------------------
Шановні відвідувачі сайту, на жаль, наш час вичерпано, дякую за питання, до наступних зустрічей.

 
Форуми » ВОВЧАНСЬК: повсякденності/повседневності » НОВОСТИ » Податкова служба
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright "Bank e-Day" © 2017