Меню сайта
Форма вхіда
Міні чат
ХТО НА ФОРУМІ?
Сегодня были:
{IF}
ТОП ФОРУМОВ
{ENDIF}{IF}
Фотоальбоми
{ENDIF} {IF}
Сервисы
{ENDIF} {IF}
Пошук на форумі
 
{ENDIF} {IF}
-----
{ENDIF}
ВОВЧ@НСЬК Пт, 03-05-2024, 22:02
Вітаю Вас Гость | RSS
Кто автор?
 

[Нові дописи · Участники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: s1on, terabyte, terabyt  
Форуми » ВОВЧАНСЬК: повсякденності/повседневності » НОВОСТИ » Купівля автомобільного акумулятора у Харкові
Купівля автомобільного акумулятора у Харкові
eviktor463 Дата: Вт, 11-04-2023, 13:50 | Допис # 1
Рядовой
Нідерланди
Група: Користувачі
Дописи: 25
Статус: Offline
Доброго дня всім. Потрібно купити в автомобіль новий акумулятор, так як старий вже майже не працює. Але не знаю який краще обрати. Порадьте мені якісний акумулятор та де краще у Харкові його купувати.
 
bigacerben2603 Дата: Вт, 11-04-2023, 13:52 | Допис # 2
Рядовой
Нідерланди
Група: Користувачі
Дописи: 2
Статус: Offline
Привіт. Акумулятор автомобільний просто необхідний, якщо є автомобіль, і важливо щоб він був якісний. Я собі нещодавно купував новий акумулятор, тому можу тобі підказати магазин у Харкові де його купував, там є з чого обрати.
 
eviktor463 Дата: Вт, 11-04-2023, 13:56 | Допис # 3
Рядовой
Нідерланди
Група: Користувачі
Дописи: 25
Статус: Offline
Я не дуже розуміюсь в автомобільних акумуляторах, тому трохи важко обрати. Скажіть, будь ласка, який саме акумулятор автомобільний ви собі купували, та в якому інтернет-магазині у Харкові?
 
bigacerben2603 Дата: Вт, 11-04-2023, 14:10 | Допис # 4
Рядовой
Нідерланди
Група: Користувачі
Дописи: 2
Статус: Offline
Особисто я собі купував автомобільний акумулятор у Харкові https://allo.ua/ua/harkiv/avtomobil-nye-akkumuljatory/ в інтернет-магазині "Алло" де завжди великий вибір якісної техніки для автомобіля і не тільки по доступним цінам. Обрав собі 6СТ-230 I STAR Standard. Даний акумулятор чудово справляється з запуском двигуна, живленням бортової системи та роботи системи запалювання. Крім цього варіанта, є дуже багато інших акумуляторів з різними характеристиками, і на будь-який бюджет. Тому ви точно щось собі підберете.
 
serofimushka Дата: Вт, 05-09-2023, 21:04 | Допис # 5
Рядовой
Україна
Група: Користувачі
Дописи: 15
Статус: Offline
Цитата eviktor463 ()
НідерландиГрупа: Користувачі
Дописи: 17
Зауваження: 0%
Статус: Offline
Я не дуже розуміюсь в автомобільних акумуляторах, тому трохи важко обрати. Скажіть, будь ласка, який саме акумулятор автомобільний ви собі купували, та в якому інтернет-магазині у Харкові?
  Привіт, купити автомобільний акумулятор  https://akb-plus.com/ua/akb можна також в інтернет магазині, особисто перевірений, дуже гарний вибір, відомі бренди, якість відміна, допоможуть обрати, хоча сайт дуже зручний, є можливість застосувати фільтр  та обрати товар за потрібними критеріями.
      Є безкоштовна доставка при замовленні через інтернет
 
Форуми » ВОВЧАНСЬК: повсякденності/повседневності » НОВОСТИ » Купівля автомобільного акумулятора у Харкові
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright "Bank e-Day" © 2024