Меню сайта
Форма вхіда
Міні чат
ХТО НА ФОРУМІ?
Сегодня были:
{IF}
ТОП ФОРУМОВ
{ENDIF}{IF}
Фотоальбоми
{ENDIF} {IF}
Сервисы
{ENDIF} {IF}
Пошук на форумі
 
{ENDIF} {IF}
-----
{ENDIF}
ВОВЧ@НСЬК Нд, 05-05-2024, 00:40
Вітаю Вас Гость | RSS
Кто автор?
 

[Нові дописи · Участники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форуми » ПРО ВСЕ/ОБО ВСЕМ » РАЗНОЕ » Купити знеболюючі препарати в інтернеті
Купити знеболюючі препарати в інтернеті
misterbicips Дата: Пн, 30-01-2023, 21:44 | Допис # 1
Сержант
Нідерланди
Група: Користувачі
Дописи: 158
Статус: Offline
Доброго вечора всім! В мене час від часу бувають мігрені та від неї допомагає лише один препарат, це Солпадеїн, його останнім часом немає в аптеці мого містечка. Порадьте мені онлайн аптеку, де можна купити цей препарат.
 
Levchenko Дата: Пн, 30-01-2023, 21:49 | Допис # 2
Сержант
Нідерланди
Група: Користувачі
Дописи: 148
Статус: Offline
Зараз набагато вигідніше купувати ліки в інтернеті. Я також не раз не можу знайти потрібні ліки в аптеках міста, а в інтернеті вони завжди є, і ціни набагато нижчі. Солпадеїн до речі також приймаю від головного болю, він і правда ефективний препарат.
 
misterbicips Дата: Пн, 30-01-2023, 21:52 | Допис # 3
Сержант
Нідерланди
Група: Користувачі
Дописи: 158
Статус: Offline
Я переглянув декілька аптек онлайн, але хочеться купувати ліки саме в перевіреному місці, щоб не було ніяких неприємних моментів. Підкажи, де саме ти купуєш ліки? Буду дуже вдячний!
 
Levchenko Дата: Пн, 30-01-2023, 21:59 | Допис # 4
Сержант
Нідерланди
Група: Користувачі
Дописи: 148
Статус: Offline
Насправді в інтернеті дуже багато аптек, я обрав для себе дуже не погану онлайн аптеку "Доброго дня" https://www.add.ua/ua/medicamenti/obezbolivayushhie/ там великий вибір ліків на всі випадки життя. Таблетки Солпадеїн Актив таблетки шипучі №12 також є, за ціною 126.70 гривень, це значно дешевше ніж у звичайній аптеці.

Всі ліки оригінальні, з хорошим терміном придатності. Є як наші вітчизняні виробники, так і імпорт, що дає змогу обирати що потрібно. Я вже давно купую в цій аптеці, тому що тут ціни не завищені та все завжди є в наявності, навіть рідкісні ліки.


Допис відредаговано Levchenko - Пн, 30-01-2023, 22:00
 
mariaflorova28 Дата: Пт, 28-04-2023, 22:54 | Допис # 5
Рядовой
Україна
Група: Користувачі
Дописи: 1
Статус: Offline
У мене на нервовій почві пішов псоріаз, через це дуже болить тіло, де можна купити ліки від псоріазу, щоб все якось залікувати, можливо маєте на прикметі якісь аптеки? Буду вдячна
 
kircenkotamara Дата: Пт, 28-04-2023, 22:56 | Допис # 6
Рядовой
Україна
Група: Користувачі
Дописи: 5
Статус: Offline
В аптеці Здравиця ви знайдете ліки, виготовлені відомими світовими виробниками, які відповідають усім міжнародним стандартам якості та безпеки. Фармацевти аптеки готові допомогти вам у виборі необхідних препаратів та відповісти на всі ваші запитання. Тут продаються ліки від псоріазу https://zdravica.ua/likuvannja-psoriazu-ekzemi та не тільки, асортимент дійсно великий. Замовити можна онлайн за найвигіднішою ціною. Я купую тут для себе та дуже задоволена.
 
Форуми » ПРО ВСЕ/ОБО ВСЕМ » РАЗНОЕ » Купити знеболюючі препарати в інтернеті
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright "Bank e-Day" © 2024